Головна » Файли » Мої файли

ЧОП: У ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ ШКОЛАХ МІСТА ВІДБУЛИСЯ «ДНІ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ» ТА ПРОВЕДЕНІ ПРОТИПОЖЕЖНІ ТРЕНУВАННЯ
18.05.2016, 11:28

Щоб запобігти людським жертвам, щоб захистити своє життя у загальноосвітніх закладах вивчаються правила поведінки та дії при надзвичайних ситуаціях.

Так, 12 та 17 травня у загальноосвітніх школах І-ІІІ ступенів №1 та №2 імені Іштвана Сечені педагогічними колективами навчальних закладів та представниками навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Закарпатської області проведені «Дні цивільного захисту».

Такі заходи проводяться щорічно і є своєрідним етапом підсумкових занять з практичної перевірки рівня знань та навичок, отриманих учнями упродовж року, а також у якості підготовки захисту навчального закладу до надзвичайних ситуацій.

Під час проведення заходів в першу чергу відпрацьовуються вміння щодо евакуації учасників навчального процесу. Так у школах, коли пролунав дзвінок, який сповістив про умовну надзвичайну ситуацію, педагогічний колектив організовано здійснив евакуацію учнів на подвір’я навчального закладу.

Всі наступні заходи дійства вже проходили на шкільних майданчиках. Представники Чопського прикордонного загону розповіли учням про засоби індивідуального захисту та прилади радіаційного та дозиметричного контролю у формі спортивного змагання учні демонстрували навички одягання протигазу та загальновійськового захисного комплекту.

Особливе враження справила на школярів поява пожежного автомобіля та знайомство з рятувальниками, які продемонстрували техніку та її можливості, учні приміряли справжній бойовий одяг.

Як зазначали директори шкіл на підведенні підсумків, «Дні цивільного захисту» пройшли організовано, динамічно і цікаво. Учні та працівники школи підтвердили свої знання та навички при надзвичайних ситуаціях.

Матеріал підготовлено майстром виробничого навчання Волошин В.Г.

Категорія: Мої файли | Додав: Nataly
Переглядів: 93 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0