Головна » Файли » Мої файли

«ДЕНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ» ТА ОБ’ЄКТОВІ ТРЕНУВАННЯ В НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ М. ЧОП.
10.05.2017, 11:36

На виконання вимог Кодексу цивільного захисту України, Положення про функціональну підсистему навчання дітей дошкільного віку, учнів та студентів діям у надзвичайних ситуаціях (з питань безпеки життєдіяльності) єдиної державної системи цивільного захисту, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України 21.11.2016 № 1400, наказу начальників ЦЗ – директорів Чопської ЗОШ І – ІІІ ступенів №1 та №2 «Про підготовку та проведення Дня Цивільного захисту та комплексного об’єктового тренування» 26 і 27 квітня 2017р. були проведені «Дні цивільного захисту» та комплексні об’єктові тренування за  темою «Дії керівного складу цивільного захисту, інших учасників навчального процесу школи при виникненні надзвичайної ситуації  - «Пожежа в приміщенні школи».

За планом тренування отримано повідомлення щодо умовної пожежі в приміщенні школи. Члени добровільної пожежної команди приступили до гасіння пожежі первинними засобами пожежогасіння, але локалізувати стихію своїми силами не вдалося. Рішенням комісії з НС школи була проведена евакуація учасників навчального процесу школи. Для нарощування обставин було додатково введена ввідна про наявність потерпілих при проведенні гасіння пожежі та евакуації.

Завершальним етапом була евакуація школи, де учні і вчителі продемонстрували обізнаність і підготовку з цивільного захисту населення на випадок надзвичайних ситуацій.

Учні та педагогічний колектив школи удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти, щоб захистити своє здоров'я та життя.

Проведені комплексні об’єктові тренування та «День цивільного захисту» під гаслом «Допомогти! Врятувати! Запобігти! Бути обізнаним!» проведено цікаво та повчально. Усі переконалися в тому, що отримані знання знадобляться у повсякденному житті.

Категорія: Мої файли | Додав: Nataly
Переглядів: 42 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0