Головна » Файли » Мої файли

ДЕНЬ ПРОФЕСІЙНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ
23.04.2018, 14:28

20 квітня 2018 року в навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Закарпатської області був проведений День професійної майстерності викладачів та майстрів виробничого навчання.

Привітавши учасників заходу, начальник Центру полковник служби цивільного захисту Богдан Р.І. акцентував увагу на тому, що він проводиться з метою обміну досвідом між педагогічними працівниками, виявлення найбільш ефективних форм та методів навчання, вироблення єдиних поглядів на методику проведення навчань, тренувань з питань цивільного захисту.

У рамках співпраці з Управлінням ДСНС України у Закарпатській області, для участі у проведенні Дня професійної майстерності було запрошено психолога з відділу соціально-гуманітарної роботи та психологічного забезпечення Наталію Ісайчик, яка провела з педагогічними працівниками Центру цікаве тренінгове заняття під назвою: «Професійна майстерність» та Андрія Суботу, з сектору техногенної безпеки, який ознайомив всіх присутніх з аналізом стану пожежної безпеки в області та початковими результатами перевірок органами Держнагляду та контролю У ДСНС України у Закарпатській області об’єктів з масовим перебуванням людей.

Наступним етапом заходу було проведення практичного заняття на тему: «Домедична допомога при раптовій зупинці серця та при загрозливих життю станах» викладачем обласних та м. Ужгород курсів Шмигіним В.В. Заняття було цікавим, адже присутні вчились на манекені як правильно оцінити стан потерпілого і проводити серцево-легеневу реанімацію.

Потім, методистом обласного методичного кабінету Груник Н.В., було проведено письмове тестування на визначення особистого стилю викладача.

Завершальним етапом цього заходу став круглий стіл, за участю педагогічних працівників обласного методичного кабінету та циклу практичної підготовки, на тему: «Організація цивільного захисту в загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах області».

Під час підведення підсумків Дня професійної майстерності, начальник Центру Роман Іванович, подякував присутнім за активну участь та наголосив про доцільність проведення і надалі подібних заходів, які дають педагогічним працівникам унікальну можливість обміну досвідом і думками, вдосконалення власної педагогічної майстерності.

 

Категорія: Мої файли | Додав: Nataly
Переглядів: 44 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0