Головна » Файли » Мої файли

ДЕНЬ ПРОФЕСІЙНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ
26.12.2014, 13:22

Професія педагога є особливою вже тому, що вимагає від людини безперервного власного розвитку та вдосконалення майстерності. Для того, щоб вчити інших, педагог має вчитися сам, постійно оновлюючи скарбничку своїх знань, методів та прийомів викладання.

З метою підвищення професійного рівня педагогічних працівників на базі обласних та м. Ужгород курсів навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Закарпатської області 24-25 грудня 2014 року відбулися  Дні професійної майстерності викладачів, інструкторів та майстрів виробничого навчання.

Метою проведення цього заходу було удосконалення знань, вмінь, навичок професійної підготовки педагогічних працівників.

З вступним словом виступив начальник навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Закарпатської області підполковник служби цивільного захисту Богдан Р.І., який звернув увагу присутніх на підвищенні вимоги до організації навчального процесу у світлі останніх нормативно-правових документів у сфері цивільного захисту.

До програми дводенного заходу увійшли лекції з педагогіки та психології, показові та інструктивно-методичні заняття, обмін досвідом роботи викладачів, інструкторів  та майстрів виробничого навчання.

Жвавим вийшло обговорення шляхів впровадження в навчальний процес вимог наказів МВС України від 11.09.2014 № 934 «Про затвердження Порядку організації та проведення спеціальних об'єктових навчань і тренувань з питань цивільного захисту», від 21.10.2014 № 1112 «Про затвердження Положення про організацію навчального процесу з функціонального навчання», від 21.10.2014 № 1113 «Про затвердження Вимог до структури та змісту програм функціонального навчання»

Цікавим для багатьох працівників Центру виявилось заняття на базі дослідно-випробувальної лабораторії АРЗ СП Управління ДСНС в області. Начальник лабораторії підполковник служби цивільного захисту Бабан А.М. ознайомив присутніх із задачами, якими займаються працівники лабораторії, показав обладнання, що використовується в роботі і як воно працює.

Наступним було проведення круглого столу на тему: «Організаційні заходи по практичній діяльності педагогічних працівників обласних курсів Центру у ході організації методичного супроводу заходів по підготовці та проведенні спеціальних навчань (тренувань) на суб’єктах господарювання області згідно графіку на 2015 рік».   

Підводячи підсумки Днів професійної майстерності начальник Центру підполковник служби цивільного захисту Богдан Р.І. зазначив, що  незважаючи на великий досвід роботи педагогічних працівників, вони не повинні зупинятися на досягнутому, а повинні постійно вдосконалювати свої знання, уміння і навички для забезпечення проведення навчання слухачів на належному рівні відповідно до сучасних завдань та вимог.  

Матеріал підготував завідувач обласним методичним кабінетом БЖД населення Федор О.Т. 

Категорія: Мої файли | Додав: Nataly
Переглядів: 105 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0