Головна » Файли » Мої файли

ДЕНЬ ПРОФЕСІЙНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ
23.03.2017, 13:31

Професія педагога є особливою вже тому, що вимагає від людини безперервного власного розвитку та вдосконалення майстерності. Для того, щоб вчити інших, педагог має вчитися сам, постійно оновлюючи скарбничку своїх знань, методів та прийомів викладання.

З метою підвищення професійного рівня педагогічних працівників на базі обласних та м. Ужгород курсів удосконалення керівних кадрів навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Закарпатської області 16-17 березня 2017 року відбулися  Дні професійної майстерності викладачів та майстрів виробничого навчання.

Метою проведення цього заходу було удосконалення знань, вмінь, навичок професійної підготовки педагогічних працівників.

З вступним словом виступив начальник навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Закарпатської області полковник служби цивільного захисту Богдан Р.І., який звернув увагу присутніх на підвищенні вимоги до організації навчального процесу у світлі останніх нормативно-правових документів у сфері цивільного захисту.

До програми дводенного заходу увійшли лекції з педагогіки та психології, показові заняття, обмін досвідом роботи викладачів та майстрів виробничого навчання.

На День професійної майстерності був запрошений професор кафедри менеджменту та інноваційного розвитку освіти  Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти, який виступив з лекцією: «Освіта і адміністративна реформа в контексті євро інтеграційної політики України».

Жвавим вийшло обговорення шляхів організації методичного супроводу спеціальних об'єктових навчань і тренувань з питань цивільного захисту. З інформацією виступив начальник циклу практичної підготовки, який повернувся з показового комплексного об’єктового тренування з питань цивільного захисту, яке проводилося на базі Учбово–методичного центру культури Буковини Черновицької області.

Корисним для багатьох працівників Центру виявилось освіжити свої знання з медичної підготовки. В цьому плані показове заняття: «Порядок надання домедичної допомоги потерпілим в надзвичайних ситуаціях» провів викладач обласних та м.Ужгород курсів Шмигін В.В., лікар за фахом.

Завершальним було проведення круглого столу на тему: «Кейс-метод як приклад використання інтерактивних технологій навчання».   

Підводячи підсумки Днів професійної майстерності начальник Центру підполковник служби цивільного захисту Богдан Р.І. зазначив, що  незважаючи на великий досвід роботи педагогічних працівників, вони не повинні зупинятися на досягнутому, а повинні постійно вдосконалювати свої знання, уміння і навички для забезпечення проведення навчання слухачів на належному рівні відповідно до сучасних завдань та вимог.  

Завідувач обласним методичним кабінетом Федор О.Т.

Категорія: Мої файли | Додав: Nataly
Переглядів: 83 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0