Головна » Файли » Мої файли

ДЕНЬ ПРОФЕСІЙНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ
25.10.2017, 15:35

В навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Закарпатської області 20 жовтня провели День професійної майстерності викладачів та майстрів виробничого навчання.

До програми заходу увійшли лекції від педагогічних працівників Навчально-методичного центру, також проводилося тестування педагогічних працівників по знанню нормативно-правових документів та вмінню працювати з інформаційними технологіями.

Викладачем обласних курсів Чегільом В.В. було проведено відкрите заняття на тему «Створення, організаційна структура та завдання спеціалізованих служб і формувань цивільного захисту та забезпечення їх готовності до дій за призначенням».

Також був проведений круглий стіл за участю педагогічних працівників обласних та м. Ужгород курсів.

Підводячи підсумки Днів професійної майстерності начальник Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності, полковник служби цивільного захисту Богдан Р.І. зазначив, що не зважаючи на великий досвід роботи педагогічних працівників, вони не повинні зупинятися на досягнутому, а повинні постійно вдосконалювати свої знання, уміння і навички для забезпечення належного рівня проведення занять відповідно до сучасних вимог.

 

Категорія: Мої файли | Додав: Nataly
Переглядів: 33 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0