Головна » Файли » Мої файли

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ
04.04.2019, 14:10

04 квітня 2019 року навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Закарпатської області спільно з аварійно-рятувальним загоном спеціального призначення Управління ДСНС України в Закарпатській області провели «День відкритих дверей» для студентів інженерно-технічного факультету Ужгородського національного університету (кафедра міського будівництва та господарства). Спочатку присутніх ознайомили з діяльністю Центру, його навчально-матеріальною базою. Потім начальник циклу практичної підготовки майор служби цивільного захисту Субота А.В. провів заняття на тему «Вимоги правил пожежної безпеки в Україні», практично показав як потрібно користуватися первинними засобами пожежогасіння. Викладач обласних та м. Ужгород курсів удосконалення керівних кадрів Шмигін В.В. навчив студентів як правильно надавати домедичну допомогу постраждалим у надзвичайних ситуаціях.

Далі була екскурсія в автомобільний парк, де на гостей вже чекали фахівці аварійно-рятувального загону, які показали техніку, продемонстрували засоби малої механізації, спеціальне обладнання та спорядження, що знаходиться на озброєнні у рятувальників. 

Молоді люди у відкритій і невимушеній обстановці поспілкувалися з рятувальниками, задавали багато питань, на які отримали докладні відповіді та рекомендації.

 

Старший майстер виробничого навчання

циклу практичної підготовки  Бейка Т.С.

 

Категорія: Мої файли | Додав: Nataly
Переглядів: 7 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0