Головна » Файли » Мої файли

ДІТЯМ ПРО БЕЗПЕКУ!
27.05.2015, 15:30

22 травня на базі навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Закарпатської області (далі – Центру) у рамках Тижня знань з основ БЖД було проведено семінар із учнями та педагогічними працівниками Ужгородської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернат. Близько 200 дітей і педагогів навчались як діяти злагоджено, оперативно й без паніки у разі виникнення екстремальних ситуацій аби зберегти не тільки своє життя і здоров’я, але й своїх близьких.
Фахівці Центру в основному акцентували увагу дітей на надзвичайних ситуаціях, які характерні для нашого регіону та розповідали про головні правила поведінки учасників навчально – виховного процесу при їх виникненні. 
Також діти прослухали виступ та продивилися навчальний фільм про заходи безпеки у випадку терористичної загрози і надання першої медичної допомоги потерпілим у випадку отримання травм при надзвичайних ситуаціях.
Дітям ще раз нагадали про основні причини виникнення пожеж, первинні засоби пожежогасіння та правила користування ними.
Насамкінець рятівники Аварійно-рятувального загону У ДСНС вЗакарпатській області продемонстрували учням комплектацію пожежно-рятувальної машини. Разом із тим, молодь оглянула гідравлічні ножиці, бензоріз та інше спорядження вогнеборців. Це неабияк зацікавило дітлахів, які ставили рятувальникам чимало запитань й охоче фотографувалися на фоні пожежного автомобіля.

Матеріал підготувала заступник завідувача обласних та м. Ужгород курсів Просяник Н.С.

 

Категорія: Мої файли | Додав: Nataly
Переглядів: 57 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0