Головна » Файли » Мої файли

ДНІ ПРОФЕСІЙНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ
06.05.2016, 13:53

У навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Закарпатської області 5-6 травня відбулися «Дні професійної майстерності» викладачів та майстрів виробничого навчання.

На цей захід був запрошений доктор фізико-математичних наук, професор Закарпатського інституту післядипломної освіти Химинець В.В., який виступив з темою «Особливості еколого-економічного навчання і виховання в контексті сталого розвитку», також було запрошено начальника відділу цивільного захисту  УДСНС Закарпатської області Заяць Р.В., де під час круглого столу було обговорено питання «Взаємодії представників УДСНС в Закарпатській області та НМЦ ЦЗ та БЖД Закарпатської області щодо методичного керівництва, контролю та методичного супроводу підготовки та проведення навчань і тренувань з питань цивільного захисту».

До програми заходу увійшли лекції від педагогічних працівників Навчально-методичного центру, також проводилося тестування педагогічних працівників по знанню нормативно-правових документів та вмінню працювати з інформаційними технологіями.

Завідувачем обласних та м. Ужгород курсів удосконалення керівних кадрів було проведено інструктивно-методичне заняття на тему «Підвищення ефективності інформування та навчання населення діям у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій, терористичних загроз та небезпек воєнного характеру».

Жвавий інтерес у присутніх визвало показове заняття начальника гірничо-рятувальної частини АРЗ СП УДСНС України у Закарпатській області Гуляка О.Й., де було продемонстровано пошуково-рятувальні роботи у горах влітку. Кожен з присутніх міг спробувати на собі евакуацію потерпілого з використанням альпіністського спорядження  з вікна третього поверху.

Підводячи підсумки «Днів професійної майстерності» начальник Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності, полковник служби цивільного захисту Богдан Р.І. зазначив, що не зважаючи на великий досвід роботи педагогічних працівників, вони не повинні зупинятися на досягнутому, а повинні постійно вдосконалювати свої знання, уміння і навички для забезпечення належного рівня проведення занять відповідно до сучасних вимог.

 

Методист Треніна А.С.

 

 

Категорія: Мої файли | Додав: Nataly
Переглядів: 101 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0