Головна » Файли » Мої файли

ДО 70-Ї РІЧНИЦІ ВИЗВОЛЕННЯ УКРАЇНИ
23.10.2014, 18:19

     21 жовтня 2014 року з ініціативи Ужгородської міської ради, Ужгородської міської організації ветеранів та навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності відбулась науково-практична конференція на тему: «70-років визволення м.Ужгород і Закарпаття від фашистських загарбників та возз’єднання Закарпаття з Україною», яку відвідали слухачі навчального пункту Центру, що проходять навчання за професією «Пожежний-рятувальник».

 

 У заході приймали участь: Ковач В.І. - народний депутат України,  Кульнєв В.М. – голова Ужгородської міської організації ветеранів, Бігунець І.Ю - голова обласної організації ветеранів та партизанського руху, Офіцинський Р.А. - професор, доктор історичних наук, завідувач кафедри України УжНУ, Химинець В.В. - професор, доктор фізико-математичних наук, Брецко Ф.Ф. - викладач предметів історії та правознавства Ужгородської класичної гімназії, Марко П.М. учасник бойових дій в Іраку, учасник антитерористичної операції, заступник обласного військового комісара, підполковник та ветерани.

    Слухачі мали можливість почути історію краю та розповіді ветеранів про ведення бойових дій за визволення рідної землі.

     Відвідуючи подібні заходи розумієш, наскільки важливо берегти мир і спокій задля майбутніх поколінь, в пам'ять про героїчні подвиги воїнів-визволителів, яким ми завдячуємо перемогою у боротьбі проти фашизму.

Тетяна Рябчук, капітан служби ЦЗ, викладач навчального пункту Центру

Категорія: Мої файли | Додав: Nataly
Переглядів: 89 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0