Головна » Файли » Мої файли

ФАХІВЦІ ГАЛУЗІ КУЛЬТУРИ МУКАЧІВЩИНИ НАВЧАЛИСЬ ЦИВІЛЬНОМУ ЗАХИСТУ
14.02.2015, 13:46

13 лютого 2015 року у залі засідань Мукачівської райдержадміністрації фахівці навчально-консультаційного пункту цивільного захисту м. Мукачево з ініціативи першого заступника голови Мукачівської райдержадміністрації Данканича А.А. провели із працівниками сфери культури інструктивно-методичне заняття щодо дій у надзвичайних ситуаціях, які викликані політичною ситуацією в Україні.

Під час навчання  слухачі  ознайомились з нормативно-правовими документами, які регламентують питання здійснення заходів цивільного захисту, отримали роз’яснення  щодо режимів функціонування цивільного захисту.

Фахівці у сфері культури  району  дізнались, які несуть у собі небезпеки вибухонебезпечні предмети, та правила поведінки при явленні таких небезпечних знахідок,  як діяти при загрозі терористичних актів та правила для тих хто потрапив у екстремальну ситуацію аби захистити і зберегти життя собі та своїм рідним.

Слухачі задавали багато питань стосовно евакуації населення, про укриття у захисних спорудах та які необхідні першочергові дії при сигналі «Увага всім!». Фахівці навчально-консультаційного пункту дали вичерпні відповіді на ці питання та запропонували кожному слухачеві у друковані вигляді пам’ятки щодо дій населення у надзвичайних ситуаціях.

Такі навчання й надалі будуть проводитися для населення, адже люди повинні відчувати себе в безпеці та бути захищеними.

Майстер виробничого навчання НКП ЦЗ м. Мукачево Войцьо М.В.

Категорія: Мої файли | Додав: Nataly
Переглядів: 60 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0