Головна » Файли » Мої файли

ФАХІВЦІ ІНСТИТУТУ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ У СФЕРІ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ПРОВЕЛИ ВИЇЗНІ ЗАНЯТТЯ НА ЗАКАРПАТТІ
[ Викачати з сервера (93.1 Kb) ] 15.10.2015, 15:25

 жовтня в м. Ужгород на базі обласної державної адміністрації відбулося навчання керівного складу територіальної підсистеми ЄДС ЦЗ Закарпатської області за ініціативи Інституту державного управління у сфері цивільного захисту.

У ході навчань, Державну службу України з надзвичайних ситуацій представляв заступник директора Департаменту організації заходів цивільного захисту Парталян С.А., Інститут державного управління у сфері цивільного захисту – завідувач кафедри цивільного захисту, кандидат військових наук, доцент Бондаренко О.О. та професор кафедри організації управління у надзвичайних ситуаціях, кандидат військових наук, доцент Мазуренко В.І.

Проведені заняття містили наступну тематику: «Реалізація державної політики у сфері цивільного захисту. Єдина державна система цивільного захисту. Територіальні підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту», «Надзвичайні ситуації та їх класифікація», «Повноваження суб’єктів забезпечення цивільного захисту», «Захист населення і територій від надзвичайних ситуацій», «Запобігання надзвичайним ситуаціям», «Реагування на надзвичайні ситуації та ліквідація їх наслідків».

Методист Треніна А.С.

Категорія: Мої файли | Додав: Nataly
Переглядів: 67 | Завантажень: 2 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0