Головна » Файли » Мої файли

ЯК ДІЯТИ У НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЯХ ЗНАЮТЬ ЖИТЕЛІ УЖГОРОДА
11.02.2015, 14:01

10 лютого 2015 року на площі Театральній в Ужгороді почав працювати мобільний консультаційний пункт з питань навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності.

Мета роботи пункту -  навчити пересічних громадян діяти у разі виникнення надзвичайних ситуацій та вміти вберегти себе від біди.Даний пункт на цей період стане осередком консультаційної, інформаційно-роз’яснювальної роботи і пропаганди знань з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності серед мешканців міста.

В свою чергу, фахівці Навчально-методичного центру розповідають людям про правильне користування засобами індивідуального захисту. А для більшої ефективності роботи пункту, людям вручаються пам’ятки з правилами безпеки та порядком дій на випадок виникнення надзвичайної ситуації.

Головні завдання мобільного консультаційного пункту:

  • проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи з населенням щодо правил поведінки в умовах загрози або виникнення надзвичайних ситуацій;
  • сприяння розвитку громадської свідомості щодо особистої та колективної безпеки;
  • підвищення рівня морально-психологічної підготовки населення до дій в умовах загрози та виникнення надзвичайних ситуацій.

Робота консультантів мобільного консультаційного пункту спланована таким чином, щоб кожний його відвідувач міг отримати вичерпну інформацію (роз’яснення) щодо питань гарантованого забезпечення захисту та правильному порядку дій в умовах загрози або виникнення надзвичайних та нестандартних побутових ситуацій.

ПАМ’ЯТАЙТЕ: відповідальність рятує життя!

Матеріал підготувала методист обласного методичного кабінету НМЦ ЦЗ та БЖД Закарпатської області Треніна А.С.

Категорія: Мої файли | Додав: Nataly
Переглядів: 67 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0