Головна » Файли » Мої файли

ЯК ДІЯТИ У РАЗІ ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ ВЖЕ ЗНАЮТЬ УЖГОРОДСЬКІ ШКОЛЯРІ
27.02.2015, 14:59

26 лютого в Ужгороді для дітей загальноосвітньої школи № 9 м. Ужгорода пройшли тренувальні навчання за сигналом "Увага всім! Повітряна тривога". Командою до проведення навчання слугував сигнал сирени, який пролунав о 12-й годині з приміщення будинку побуту, що на площі Шандора Петефі.

Негайно розпочалась евакуація дітей. У супроводі педагогічного колективу та міліціонерів учнів навчального закладу було евакуйовано до сховища, розташованого неподалік.

За кілька хвилин  на пл. Ш. Петефі почали з’їжджатися екстрені служби (рятувальники, швидка допомога, газовики, енергетики та представники водоканалу), адже за легендою навчань, внаслідок бомбардування, відбулося руйнування конструкцій будівель та споруд.

Аналогічні навчання відбулися також у професійно-технічному училищі №19, що в обласному центрі на вулиці Гагаріна.

Перебуваючи в об’єктах укриття, дітям ще раз нагадали про правила поведінки в подібних надзвичайних ситуаціях та заходах власної безпеки.
За підсумками навчань, було дано оцінку діям усіх екстрених служб міста. Всі служби у визначений час прибули до місця події і почали діяти відповідно до призначення.

Головною метою даного заходу стала перевірка якості та оперативності проведення евакуаційні заходи, а також чіткого відпрацювання алгоритму дій служб життєзабезпечення, які залучаються до такого типу рятувальних операцій.

Матеріал підготувала методист обласних там . Ужгород курсів Просяник Н.С.

Категорія: Мої файли | Додав: Nataly
Переглядів: 109 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0