Головна » Файли » Мої файли

ЯК ПОВОДИТИСЬ У НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЯХ ЗНАЮТЬ ЖИТЕЛІ ПЕРЕЧИНЩИНИ
19.03.2015, 13:37

17.03.2015 року в м. Перечин працював мобільний навчально-консультаційний пункт з навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях. Мета даного заходу – навчання мешканців м.Перечин та Перечинського району за місцем його проживання правилам пожежної безпеки, діям у різних надзвичайних ситуаціях, які можуть виникати на відповідних територіях,  проведення  просвітницько – інформаційної  та роз’яснювальної роботи щодо формування культури безпеки життєдіяльності населення.

Люди виявляли неабияку активність і задавали багато запитань на які отримували кваліфіковані відповіді від викладача обласних та м.Ужгород курсів Шмигіна В.В., начальника циклу практичної підготовки майора служби цивільного захисту Батрака С.Л., старшого майстра виробничого навчання Бейка Т.С.

Подивитися як працює мобільний навчально-консультаційний пункт прийшла міський голова Перечина Гуранич М.І. яка зазначила, що такі заходи  на даний час є дуже актуальними і потрібними, так як в результаті навчання люди отримують певні знання та навички,  які можуть допомогти їм у випадку небезпеки врятувати життя та здоров’я.

Старший майстер виробничого навчання Бейка Т.С.

Категорія: Мої файли | Додав: Nataly
Переглядів: 56 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0