Головна » Файли » Мої файли

ЯК ПОВОДИТИСЬ З ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНИМИ ПРЕДМЕТАМИ ТА ПОЖЕЖАМИ ЗНАЮТЬ ТЕПЕР ВИХОВАНЦІ КОЛЕДЖУ ТА СТУДЕНТИ УЖГОРОДСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТ
25.09.2014, 15:40

    У ході занять студенти були проінформовані на скільки можуть бути небезпечними боєприпаси та наочно продемонстровані вже знешкоджені міни, снаряди, тощо.  Присутні також дізналися про ступінь ураження кожного з видів вибухонебезпечних знахідок.

    Окрім цього, студентів проінформували і про засоби захисту, що використовують у буденній роботі працівники групи піротехнічних робіт. Кожен охочий міг спробувати власноруч, як працює металошукач, та що знаходиться у комплекті піротехніка.

     Також під час першої навчальної години учасникам заходу продемонстрували навчальний фільм «Небезпечні знахідки», який узагальнив отриману підлітками інформацію. 

    Друга навчальна година була присвячена правилам дотримання пожежної безпеки та використання первинних засобів пожежогасіння.

      Продемонструвавши дітям відеоролики про те, як швидко вигорає кімната та як важко гасити полум’я, коли воно вже набрало силу, начальник циклу практичної підготовки обласних та м. Ужгород курсів Центру, майор служби цивільного захисту  Батрак С.Л. розказав підростаючому поколінню й про основні причини, що призводять до пожеж на території Закарпаття.

    Окремо увага присутніх зверталась на правилах безпеки осінньо-зимового пожежонебезпечного періоду: використання пічного опалення, правильна експлуатація електромережі та безпечне поводження із відкритим вогнем.

    Завершальним етапом занять стало практичне заняття на подвір’ї, де запаливши невеличке вогнище, бажаючі мали можливість загасити його за допомогою вогнегасника.


Начальник циклу практичної підготовки НМЦ ЦЗ та БЖД Закарпаття, майор служби ЦЗ Батрак С.Л. 

Категорія: Мої файли | Додав: Nataly
Переглядів: 154 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0