Головна » Файли » Мої файли

ЯК ПРАВИЛЬНО КОРИСТУВАТИСЯ СВЯТКОВОЮ ПІРОТЕХНІКОЮ ВЧИЛИСЬ СТАРШОКЛАСНИКИ
18.12.2014, 10:52

     16 грудня на базі Ужгородської загальноосвітньої школи-ліцею І-ІІІ ст. № 20 – «Лідер» було проведено заходи щодо навчання дітей безпечної поведінки взимку та напередодні канікул.

     Аби безпечно зустріти Новорічні, Різдвяні свята та шкільні зимові канікули керівництво навчальному закладу запросило рятувальників Управління ДСНС України у Закарпатській області та фахівців навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Закарпатської області для повчальної бесіди із дітьми про правила  безпеки у побуті, на воді, кризі і про правила безпеки під час святкувань біля новорічної ялинки. 

      Дітям було продемонстровано відеофільми щодо дотримання правил безпеки життєдіяльності, розказано про роботу рятувальників, небезпеку знаходження вибухонебезпечних предметів. Нагадали дітям про заборону використання дітьми піротехнічних засобів, а також правила поведінки у разі виникнення надзвичайної ситуації.

      Особливу увагу присутніх було звернуто на безпеку під час використання новорічної піротехніки.  Як слід правильно користуватися піротехнічною продукцією аби після використання різноманітних феєрверків з опіками та травмами не потрапити до лікарні й не опинитися серед зими без даху над головою. Рятувальники зауважили, що перед тим, як використовувати піротехнічний виріб варто ретельно вивчити інструкцію й повністю її дотримуватися. Купуючи піротехніку, особливо іноземного виробництва, слід перевіряти її відповідність державному стандарту безпеки. Коли ж виникають хоча б маленькі сумніви щодо якості продукції, то її краще не купувати.

      Начальник циклу пактичної підготовки Сергій Батрак продемонстрував дітям відеоролики про швидкість загорання кімнати та показав методи найшвидшого її гасіння. Також увага підлітків зверталась на правилах користування  первинними засобами пожежегасіння (вогнегасниками).  

      Насамкінець, вогнеборці продемонстрували школярам пожежно-рятувальну техніку, бойове спорядження, технічне обладнання, що використовують у буденній роботі працівники служби «101».

Матеріал підготувала методист обласних ат м. Ужгород курсів Просяник Н.С.

Категорія: Мої файли | Додав: Nataly
Переглядів: 80 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0