Головна » Файли » Мої файли

ХОЧЕШ НАВЧАТИ ІНШИХ – ПОСТІЙНО ВЧИСЯ САМ
29.11.2018, 16:44

Важливими якостями педагога є вміння бачити перспективу, відчувати нове, опиратись на кращий педагогічний і практичний досвід навчання, постійно підвищувати свою кваліфікацію, удосконалювати професійну майстерність, адже від цього значною мірою залежать результати його роботи.

Тому, з метою удосконалення педагогічної майстерності, впровадження в навчальний процес новітніх освітніх методик і технологій викладання та навчання, обміну досвідом роботи педагогічних працівників, 28 листопада 2018 року в навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Закарпатської області відбувся День професійної майстерності викладачів та майстрів виробничого навчання.

Розпочав захід начальник Центру полковник служби цивільного захисту Богдан Р.І., який у своєму виступі окреслив коло питань, які винесені на розгляд, визначив основні завдання, що стоять перед педагогічним колективом Центру та побажав плідної роботи.

Відповідно до плану проведення Дня професійної майстерності виступали майстри виробничого навчання, викладачі обласних та м. Ужгород курсів, методисти, а також проводилося тестування щодо перевірки фахових знань педагогічних працівників Центру.

На цьому заході були присутні також запрошені гості, а саме: головний спеціаліст відділу екологічного нагляду (контролю) земельних ресурсів та надр, поводження з відходами та небезпечними хімічними речовинами, державний інспектор з охорони навколишнього природного середовища Закарпатської області Богонський С.С., директор Закарпатського Центру розвитку місцевого самоврядування Демянчук І.В. та старший викладач-методист навчального пункту АРЗ СП У ДСНС України у Закарпатській області Рябчук Т.Г.

У дружній та творчій атмосфері відбувалось спілкування, під час якого учасники отримали теоретичні знання та практичні поради, а також відповіді на свої запитання, визначили шляхи щодо їх вирішення.

Даний захід дозволив педагогам обмінятися досвідом роботи, дізнатися про інновації в освіті та підвищити рівень професійної майстерності.

 

Категорія: Мої файли | Додав: Nataly
Переглядів: 4 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0