Головна » Файли » Мої файли

КОМПЛЕКСНЕ ОБ’ЄКТОВЕ НАВЧАННЯ В ТОВ «ЯДЗАКІ УКРАЇНА»
28.11.2016, 17:06

Відповідно до план-графіку проведення практичної підготовки на підприємствах, установах і організаціях Ужгородського району на 2016 рік, 25 листопада в ТОВ «Ядзакі Україна» було проведено комплексне об’єктове навчання на тему: «Дії керівного складу, формувань цивільного захисту працюючого персоналу у разі загрози та виникнення стихійного лиха, аварії чи катастрофи на підприємстві».

Методичний супровід по підготовці до проведення комплексного об’єктового навчання надано майстром виробничого навчання циклу практичної підготовки обласних та м. Ужгород курсів навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Закарпатської області Волошиним В.Г.

Під час проведення навчання було відпрацьовано заходи щодо дій у разі виникнення аварії на трансформаторній підстанції, а також дії особового складу добровільної пожежної команди під час виникнення пожежі.

При проведенні заходів з локалізації та ліквідації надзвичайних ситуацій та пожежі була забезпечена чітка взаємодія ТОВ «Ядзакі Україна» з пожежно-рятувальними підрозділами та екстреної медичної допомоги Ужгородського району.

Керівний склад, особовий склад формувань цивільного захисту, працівники підприємства під час навчання вдосконалили свої практичні навики щодо виконання своїх функціональних обов’язків та порядку дій у разі загрози або виникнення надзвичайних ситуацій.

Результати комплексного об’єктового навчання обговорили на засіданні комісії з питань надзвичайних ситуацій об’єкту. В ході засідання  були надані рекомендації для подальшого покращення стану роботи з питань ЦЗ.

Матеріал підготував МВН ЦПП Волошин В.Г.

Категорія: Мої файли | Додав: Nataly
Переглядів: 87 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0