Головна » Файли » Мої файли

КОМПЛЕКСНЕ ОБ’ЄКТОВЕ НАВЧАННЯ З ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ НА ТОВ “ДЖЕЙБІЛ СЬОРКІТ ЮКРЕЙН ЛІМІТЕД”
23.03.2016, 12:38

       

На теренах Закарпаття, у селі Розівка  Ужгородського району, працює сучасне підприємство світового рівня ТОВ “Джейбіл Сьоркіт Юкрейн Лімітед”.

Керівництвом підприємства велика увага приділяється соціальним питанням працівників, а саме безкоштовне й цілодобове харчування у заводській їдальні, ефективне медичне страхування, безпеки та цивільному захисту.

Так, 22 березня  2016 року, відповідно  до “Плану основних заходів цивільного захисту на 2016 рік” було проведено комплексне об’єктове навчання з питань цивільного захисту.

Мета навчання: перевірка готовності органів управління та  сил цивільного захисту суб’єкта господарювання до дій у випадку виникнення пожежі; організація управління та роботи штабу з ліквідації надзвичайних ситуацій щодо прийняття рішень та організації роботи сил швидкого реагування; тренування  особового складу  формувань цивільного захисту  до дій за призначенням.

У підготовчий період до проведення КОН 20 фахівців підприємства пройшли функціональне навчання на базі навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД  Закарпатської області, відпрацьована вся плануюча документація. На завершальному етапі  навчання було проведено відпрацювання практичних заходів. Відповідно до задуму навчання,  на території складу хімікатів відбувся розлив хімікатів, працівники складу приступили до локалізації місця розливу, але не змогли локалізувати, що призвело до подальшого займання хімікатів, тому до локалізації пожежі приступила добровільна пожежна дружина з одночасним повідомленням в службу ДСНС Ужгородського району.

Представники пожежного формування підприємства власноруч попрактикувались у гасінні вогню за допомогою стаціонарних засобів пожежогасіння, порошковими та вуглекислотними вогнегасниками. Всі завдання, поставлені перед командирами формувань цивільного захисту, були відпрацьовані відповідно задуму і обстановки.

За вказаною адресою прибули сили ДСНС Ужгородського  району та м.Чоп в кількості 5 одиниць техніки та 25 осіб, умовне місце горіння було ліквідовано.

На території складу хімії були виявлені умовно потерпілі, яких вивели  на безпечну відстань та представниками медичного пункту надано першу долікарську допомогу.

Методичний супровід в організації підготовки і проведення навчання здійснювався представниками навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД  Закарпатської області.

Після проведення навчання проведено розбір дій учасників, на якому детально проаналізовано та оцінено виконання практичних заходів.

Матеріал підготував майстер виробничого навчання Волошин В.Г.

Категорія: Мої файли | Додав: Nataly
Переглядів: 87 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0