Головна » Файли » Мої файли

МЕДИЧНИЙ ПЕРСОНАЛ ТА ПРАЦІВНИКИ СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ МЕДИЧНОЇ СЛУЖБИ КЗ «УЖГОРОДСЬКА РАЙОННА ЛІКАРНЯ» ГОТОВИЙ ДО ВИНИКНЕННЯ НАДЗВИЧАЙНОЇ СИТУАЦІЇ
28.01.2019, 13:14

Згідно плану-графіку проведення практичної підготовки осіб керівного складу і фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів цивільного захисту на підприємствах, в установах, організаціях Ужгородського району у 2019 році на базі паліативного відділення с. В.Добронь КЗ «Ужгородська районна лікарня» було проведено спеціальне об’єктове тренування з спеціалізованою медичною службою з питань цивільного захисту на тему: «Дії особового складу спеціалізованої служби КЗ «Ужгородська районна лікарня» при наданні домедичної допомоги людям, які постраждали під час надзвичайної ситуації». 
Керівництво навчанням здійснював заступник головного лікаря з медичного обслуговування населення Сливка А.А. Навчання готувалося та проводилося за методичним супроводом майстра виробничого навчання НМЦ ЦЗ та БЖД Закарпатської області Волошина В.Г.
Керівний склад, особовий склад формувань цивільного захисту, персонал паліативного відділення під час навчання удосконалили свої практичні навички щодо виконання функціональних обов’язків та порядку дій у разі загрози або виникнення надзвичайних ситуацій.

Матеріал підготував майстер виробничого навчання Волошин В.Г.

Категорія: Мої файли | Додав: Nataly
Переглядів: 8 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0