Головна » Файли » Мої файли

НА ЗАКАРПАТТІ РОЗПОЧАЛИСЯ КОМАНДНО-ШТАБНІ НАВЧАННЯ
20.03.2018, 16:08

Впродовж 19-23 березня на території Закарпатської області проходитимуть командно-штабні навчання щодо дій органів управління територіальної системи єдиної державної системи цивільного захисту населення Закарпатської області у разі загрози і виникнення надзвичайних ситуацій у мирний час та в особливий період.

Впродовж цього тижня на Закарпатті відпрацьовуватимуться дії у різних можливих надзвичайних ситуаціях на об’єктах інфраструктури та життєзабезпечення, а також в установах, організаціях та місцях з масовим перебуванням людей. Зокрема, ускладнення погодних умов: буревії, снігові замети та підтоплення населених пунктів внаслідок різкого підняття рівнів води у річках, аварія на магістральному продуктопроводі, витік хімічно-небезпечної речовини та ДТП на залізничному переїзді, внаслідок чого відбулось сходження з рейок пасажирського потягу.

За результатами проведення командно-штабних навчань буде дано оцінку роботи органів управління та сил територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту населення Закарпатської області.

 

Категорія: Мої файли | Додав: Nataly
Переглядів: 11 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0