Головна » Файли » Мої файли

НАВЧАННЯ ІЗ ПРАЦІВНИКАМИ ЗАКАРПАТСЬКОГО ЦЕНТРУ ТУРИЗМУ
[ Викачати з сервера (903.2 Kb) ] 19.11.2014, 13:24

     18 листопада 2014 року на базі Закарпатського центру туризму, краєзнавства, екскурсій і спорту учнівської молоді фахівцями Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Закарпатської області було організовано навчання з питань охорони праці та цивільного захисту.
   Метою заходу стало набуття працюючим персоналом теоретичних знань, практичних вмінь і навичок щодо вмілих дій у надзвичайних ситуаціях, які можуть бути викликані теперішньою суспільно-політичною ситуацією в Україні. 
    Заняття розпочав начальник циклу практичної підготовки, майор служби цивільного захисту Батрак С.Л. з теми «Правила поведінки з вибухонебезпечними предметами». Слухачі ознайомилися із загрозами, які несуть у собі вибухонебезпечні предмети, та правилами поведінки при явленні таких небезпечних знахідок.
     Наступним виступав старший майстер виробничого навчання Бейка Т.С., який акцентував увагу присутніх на високій ймовірності виникнення терористичних загроз, які зумовлені сьогоденням, та правилам, які необхідно знати всім хто потрапив у екстремальну ситуацію аби захистити і зберегти життя собі та своїм рідним.
    Завершальним етапом занять стало відпрацювання слухачами під керівництвом викладача Шмигіна В.В. чітких дій при наданні домедичної допомоги постраждалим у надзвичайних ситуаціях, а саме: проведення непрямого масажу серця та штучного дихання, способи зупинки кровотеч та транспортування потерпілих.
    Проводячи такого роду заходи фахівці Центру завжди намагаються довести до людей прості, але в той же час і важливі істини – впевнено прийняти виклик в екстремальних ситуаціях можуть лише ті, хто знаючи, як діяти у тій чи інших обставинах, приймають єдине правильне рішення: запобігти лиху, врятувати себе, надати допомогу іншим, і знайти вихід із небезпечного становища.

Викладач обласних та м. Ужгород курсів НМЦ ЦЗ та БЖД Закарпатської області Шмигін В.В.

Категорія: Мої файли | Додав: Nataly
Переглядів: 75 | Завантажень: 4 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0