Головна » Файли » Мої файли

НАВЧАННЯ НА ВОЛОВЕЧЧИНІ
07.04.2015, 09:48

2 квітня у смт. Воловець на базі загальноосвітньої школи I-III ступенів відбулося  навчання з питань пожежної безпеки та питань цивільного захисту. У заході, проведеному викладачами навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності в Закарпатській області, взяли участь представники закладів освіти, охорони здоров’я, лісового господарства та підприємці Воловецького району.

Головну увагу під час тренінгу приділили правилам поведінки при загрозі або виникненні пожеж  та надзвичайних ситуацій і порядку дій при їх ліквідації на початкових стадіях. Зокрема, викладач навчального пункту навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Закарпатської області Рябчук Т.Г. розповіла учасникам навчань про правила користування та приведення в дію первинних засобів пожежогасіння. У ході лекції фахівці Центру ознайомили присутніх із основними положеннями Кодексу цивільного захисту та іншими нормативно-правовими актами, завданнями членів добровільних пожежних дружин, протипожежних формувань та порядком їх утворення. 

На завершення заходу глядачам продемонстрували відеофільм, присвячений правилам проведення евакуації з приміщень при пожежі. Слухачі отримали знання, які зможуть ефективно використовувати для забезпечення безпечної діяльності у майбутньому.

Викладач навчального пункту, капітан служби цивільного захисту Рябчук Т.Г.

Категорія: Мої файли | Додав: Nataly
Переглядів: 61 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0