Головна » Файли » Мої файли

НАВЧАННЯ ПЕРСОНАЛУ КЗ “УЖГОРОДСЬКА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" СЕРЕДНЯНСЬКОЇ ФІЛІЇ ЩОДО ГОТОВНОСТІ ДО ДІЙ ПРИ НС
22.11.2018, 16:41

Згідно плану-графіку проведення практичної підготовки осіб керівного складу і фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів цивільного захисту на підприємствах, в установах, організаціях Ужгородського району у 2018 році на базі КЗ “Ужгородська районна лікарня” Середнянської філії було проведено спеціальне об’єктове тренування з спеціалізованою медичною службою з питань цивільного захисту на тему: “Дії органів управління та сил цивільного захисту комунального закладу при виникненні надзвичайної ситуації техногенного характеру (пожежі).” 
Керівництво навчанням здійснював заступник головного лікаря з медичного обслуговування населення Сливка А.А. Навчання готувалося та проводилося за методичним супроводом майстра виробничого навчання НМЦ ЦЗ та БЖД Закарпатської області Волошина В.Г.
Керівний склад, особовий склад формувань цивільного захисту, персонал лікарні під час навчання вдосконалили свої практичні навики щодо виконання функціональних обов’язків та порядку дій у разі загрози або виникнення надзвичайних ситуацій.
Сподіваємось, що присутнім на тренуванні ніколи не доведеться застосовувати отримані знання в умовах реальних надзвичайних ситуацій.

Матеріал підготував майстер виробничого навчання Волошин В.Г.

Категорія: Мої файли | Додав: Nataly
Переглядів: 6 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0