Головна » Файли » Мої файли

ПЕРСОНАЛ КЗ “УЖГОРОДСЬКА РАЙОННА ЛІКАРНЯ” ВЧИВСЯ ДІЯМ ПІД ЧАС ЗАГРОЗИ І ВИНИКНЕННЯ НАДЗВИЧАЙНОЇ СИТУАЦІЇ
20.02.2018, 12:24

15-16 лютого, згідно плану-графіку проведення практичної підготовки осіб керівного складу і фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів цивільного захисту на підприємствах, в установах, організаціях Ужгородського району у 2018 році на базі КЗ “Ужгородська районна лікарня” було проведено спеціальне об’єктове навчання з питань цивільного захисту на тему: “Дії органів управління та сил цивільного захисту комунального закладу при виникненні надзвичайної ситуації техногенного характеру (пожежі)”.

Керівництво навчанням здійснював начальник цивільного захисту - головний лікар комунального закладу Голуб Олег Євгенович.

Навчання готувалося та проводилося за методичним супроводом майстра виробничого навчання НМЦ ЦЗ та БЖД Закарпатської області Волошина В.Г.

На навчанні були залучені керівний склад, комісія з питань надзвичайних ситуацій, комісія з питань евакуації, керівник робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, працівники штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, добровільна пожежна дружина, група охорони громадського порядку, група оповіщення та зв’язку та працюючий персонал закладу.

В підготовчий період до проведення спеціального об’єктового навчання було проведено уточнення Плану реагування на надзвичайні ситуації комунального закладу “Ужгородської районної лікарні”, документів комісій з питань надзвичайної ситуації, евакуаційної, спеціалізованої медичної служби та формувань цивільного захисту.

Комісія комунального закладу з оцінки готовності персоналу до проведення навчання встановила, що документи по його підготовці і проведенню відпрацьовані в повному обсязі, а саме:

- наказ про підготовку та проведення спеціального об’єктового навчання з питань цивільного захисту;

- календарний план підготовки до проведення спеціального об’єктового навчання;

- план проведення спеціального об’єктового навчання;

- план рекогносцировки місць практичного відпрацювання навчальних питань на спеціальному об’єктовому навчанні;

- план імітації на спеціальному об’єктовому навчанні;

- інструкція з заходів безпеки на спеціальному об’єктовому навчанні з питань цивільного захисту.

В ході навчання відпрацьовані заходи щодо проведення оповіщення, екстреної евакуації персоналу та пацієнтів, використання первинних засобів пожежогасіння.

Керівний склад, особовий склад формувань цивільного захисту, персонал лікарні під час навчання вдосконалили свої практичні навики щодо виконання функціональних обов’язків та порядку дій у разі загрози або виникнення надзвичайних ситуацій.

Результати спеціального об’єктового навчання обговорили на засіданні комісії з питань надзвичайних ситуацій комунального закладу. В ході засідання були детально проаналізовано стан, який може виникнути при надзвичайній ситуації та визначені рекомендації для подальшого покращення роботи з питань цивільного захисту.

Категорія: Мої файли | Додав: Nataly
Переглядів: 23 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0