Головна » Файли » Мої файли

ПІДВЕДЕНО ПІДСУМКИ РОБОТИ ЗА 2015 РІК
15.02.2016, 15:36

12 лютого у сесійній залі Закарпатської обласної державної адміністрації було проведено розширену нараду за участю першого заступника голови Закарпатської облдержадміністрації Івана Дурана, начальника Управління ДСНС України у Закарпатській області Романа Гудака, керівного складу оперативно-рятувальної служби області та підпорядкованих підрозділів; членів регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій; заступників голів райдержадміністрацій та міськвиконкомів та інших. Учасники підбили підсумки роботи територіальної підсистеми Єдиної державної системи цивільного захисту населення і території за 2015 рік та намітили пріоритети для подальшої роботи.

Зі звітними доповідями виступили: начальник У ДСНС  України у  Закарпатській області Роман Гудак, начальник управління цивільного захисту Закарпатської обласної державної адміністрації Віктор Буришин, начальник Басейнового управління водними ресурсами р. Тиса Володимир Чіпак, начальник  Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Закарпатської області Роман Богдан.

Так, головним завдання оперативно-рятувальної служби у 2015 році було зниження техногенних ризиків та підвищення рівня захисту населення шляхом забезпечення ефективного функціонування органів управління та сил підпорядкованих пожежно-рятувальних підрозділів.

Окрім того, на нараді було порушено ряд проблемних питань, що стосуються забезпечення техногенної безпеки на території краю. Зокрема, про стан захисних споруд в області та систему оповіщення населення. Детально учасники наради зупинилися на проблемах щодо забезпечення протипаводкового захисту в басейні річки Тиса та інші.

Матеріал підготувала методист обласного методичного кабінету Треніна А.С.

Категорія: Мої файли | Додав: Nataly
Переглядів: 54 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0