Головна » Файли » Мої файли

ПОКАЗОВИЙ «ДЕНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ»
23.04.2015, 16:16

22 квітня на базі опорної ЗОШ I-III ст. №12 м. Ужгород пройшов показовий «День цивільного захисту». Організували цей спеціальний навчально-організаційний захід з цивільного захисту Управління освіти і науки Ужгородського міськвиконкому, Управління ДСНС в області та  Навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Закарпатської області.

На захід були запрошені керівники загальноосвітніх шкіл  м. Ужгорода, з якими  було проведено інструктивно-методичне заняття по методиці проведення «Дня цивільного захисту», пожежній безпеці, домедичній підготовці. Більш того,  вони мали змогу подивитися на організацію роботи своїх колег, перейняти кращий педагогічний досвід та обмінятися ним у рамках круглого столу з підведення підсумків «Дня цивільного захисту».

Сам захід розпочався з відкритих уроків в усіх класах з пропаганди знань безпеки життєдіяльності людини та основ здоров’я, дій у разі загрози або виникнення  надзвичайних ситуацій. У вестибюлі школи були оформлені виставки малюнків учнів та стіннівок за тематикою ОБЖ та ЦЗ, творчих робіт школярів, засобів індивідуального захисту органів дихання й шкіри, приладів радіаційної, хімічної розвідки, дозиметричного контролю творчі роботи школярів. Проводились змагання, естафети, конкурси, вікторини, які викликали жвавий інтерес в учнів і сприяли поглибленому вивченню та засвоєнню теоретичних знань і набуттю практичних навичок.

Також у гості до школярів завітали фахівці пожежно-рятувальної служби  й продемонстрували присутнім пожежний автомобіль, засоби пожежогасіння,  дали можливість кожному бажаючому  відчути  себе пожежним-рятувальником.

Старший майстер виробничого навчання Бейка Т.С.

Категорія: Мої файли | Додав: Nataly
Переглядів: 94 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0