Головна » Файли » Мої файли

ПОКАЗОВИЙ «ДЕНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ» у м. МУКАЧЕВО
27.03.2015, 17:09

Кожного року у всіх загальноосвітніх навчальних закладах м. Мукачево в квітні-травні проводиться традиційний «День цивільного захисту».
Цей день є підбиттям підсумків роботи з навчання основам безпеки життєдіяльності й цивільного захисту, що впродовж року проводилась в навчальному закладі. Крім того, це ще й підготовка школярів до дій у найпоширеніших екстремальних ситуаціях, які характерні для довгоочікуваних літніх канікул.
Так, 27 березня 2015 року на базі загальноосвітнього навчального закладу
№ 16 м. Мукачево було проведено показовий «День цивільного захисту».
Відкриття заходу почалося із традиційної шкільної лінійки. Гостями школи стали представники відділу освіти, директори інших мукачівських шкіл та фахівці навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Закарпатської області.
На учнів та гостей чекали відкриті уроки з пожежної безпеки, що включали вікторини, перегляд відеофільмів, роботу у групах тощо. Вихованці школи показали по-справжньому змістовну, цікаву та різноманітну програму. З навчальних кабінетів заходи перемістилися на спортивний майданчик та спортзал школи, де школярі показували свої навички в рятувальній справі. Проводились різноманітні естафети, змагання, вікторини, конкурси. Учасники гуртку «Школа безпеки», що діє на базі школи під керівництвом тренера Дениса Ілова, неодноразово ставали переможцями обласних, та приймали участь у Всеукраїнських та Міжнародних змаганнях. Порятунок постраждалих з висоти за допомогою альпіністського спорядження, який продемонстрували юні рятувальники, по-справжньому вразив як маленьких, так і дорослих глядачів. Не меншу підготовленість школярі виявили і при наданні першої медичної допомоги умовним постраждалим. А спортивні естафети, присвячені темі дня, вразили високим рівнем фізичної підготовки учнів та їх волею до перемоги.
Вже підходили до завершення заходи у приміщенні школи, коли пролунав сигнал умовної тривоги «Увага всім», за яким організовано і спокійно, за лічені хвили всі учні, вчителі та персонал покинули приміщення закладу. 
Приємним сюрпризом для усіх учнів став приїзд рятувальників. Вони навчали дітей основам пожежної справи та розповіли про секрети рятувальної роботи. Учні із задоволенням оглянули пожежно-рятувальне спорядження та спецобладнання, яке використовують рятувальники під час небезпечних ситуацій. Всі бажаючі могли подивитися, як воно працює та отримати відповіді на будь-які запитання.
Закінчився «День цивільного захисту» загальношкільною лінійкою, на якій гості подякували вчителям та учням за велику й дуже результативну роботу з підвищення рівня знань з цивільного захисту та безпеки життєдіяльності. Директор школи Ілов В.А., підбиваючи підсумки цього насиченого та цікавого дня, ще раз підкреслив, наскільки важливою для процесу навчання та виховання підростаючого покоління є увага до питань безпеки, адже немає в світі нічого дорожчого за життя та здоров’я наших дітей.

Матеріал підготувала майстер виробничого навчання циклу практичної підготовки Войцьо М.В.

Категорія: Мої файли | Додав: Nataly
Переглядів: 61 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0