Головна » Файли » Мої файли

ПРАЦІВНИКИ УЖГОРОДСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ТА РАЙОННОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ВЧИЛИСЯ ПРАВИЛАМ ПОВЕДІНКИ ПІД ЧАС ВИНИКНЕННЯ НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ
10.07.2017, 11:52

Враховуючи повсюдне зростання рівня терористичних загроз, пожежної та техногенної небезпеки, керівники підприємств, установ та організацій повинні приділяти підсилену увагу питанням підготовки працівників, зокрема керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту, що визначає в цілому готовність об’єктів до дій у найбільш ймовірних надзвичайних ситуаціях.
Відповідно до план-графіку проведення практичної підготовки на підприємствах, установах і організаціях Ужгородського району на 2017 рік, в червні в Ужгородській районній раді було протипожежне тренування по темі: «Дії працюючого персоналу при виникненні пожежі в господарському приміщенні адміністративної будівлі Ужгородської районної ради та проведенні евакуації людей, службової документації та майна».
Методичний супровід по підготовці до проведення протипожежного тренування надано майстром виробничого навчання циклу практичної підготовки обласних та м. Ужгород курсів навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Закарпатської області Волошиним В.Г.
Педагогічні працівники навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Закарпатської області Шмигін В.В. та Волошин В.Г. ознайомили учасників тренування з нормативно-правовою базою з питань цивільного захисту, порядком і правилами поведінки населення під час надзвичайних ситуацій природного, техногенного чи соціального характеру на підприємстві, установі, організації чи в побуті у домашніх умовах та надання домедичної допомоги потерпілим.
Заступник начальника Ужгородського міжрайонного відділу У ДСНС в Закарпатській області старший лейтенант Глушеня В.Р. довів до учасників тренування безпечні та ефективні методи гасіння пожежі в адмістративній будівлі, особливо в електроустановках, що знаходяться під напругою, застосування первинних засобів пожежогасіння.
В ході тренування відпрацьовано питання негайного повідомлення про виникнення пожежі в підрозділ У ДСНС України в Закарпатській області з інформацією про місце виникнення пожежі та кількість людей, які перебувають в установі. Працюючий персонал районної ради, особовий склад ланки пожежогасіння, санітарного поста отримав навички самостійно, швидко і безпомилково орієнтуватися в ситуації при виникненні загрози пожежі, визначати вирішальний напрям дій і вживати правильні заходи з ліквідації пожежі.
Підводячи підсумки керуючий справами районної ради Фрінцко Ю.В. окреслив усі ключові моменти в організації заходу, акцентуючи увагу на кожному етапі тренування. Адже у випадку реальної загрози лише чіткий алгоритм дій та повне взаєморозуміння між усіма учасниками ліквідації надзвичайних ситуацій стануть запорукою безпеки працівників районної ради та районної державної адміністрації.

Майстер виробничого навчання Волошин В.Г.

 

Категорія: Мої файли | Додав: Nataly
Переглядів: 38 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0