Головна » Файли » Мої файли

ПРОЙШОВ ТИЖДЕНЬ ЗНАНЬ З ОСНОВ БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ В УЖГОРОДСЬКІЙ ЗОШ
14.03.2016, 16:37

10 березня 2016 р., в рамках проведення Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності, фахівці навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Закарпатської області, були запрошені до Ужгородської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату з поглибленим вивченням окремих предметів (директор – О.Т.Іщенко) для проведення просвітницько-інформаційної роботи і пропаганди знань серед школярів з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності.

В ході зустрічі, заступник начальника Центру з навчальної та виробничої роботи Павко І.Й та старший майстер циклу практичної підготовки Бейка Т.С., акцентували увагу старшокласників на тому, наскільки є важливим дотримання елементарних правил безпечної поведінки у повсякденному житті та до яких наслідків призводить нехтування ними. Зокрема, розповіли про надзвичайні ситуації різного характеру, які можуть виникнути на території нашої області, їх наслідки, а також про правила поведінки та першочергові дії при виявленні підозрілих і вибухонебезпечних предметів, щоб не наражати на небезпеку ні себе, ні оточуючих, пояснили як поводитися в разі отримання інформації про загрозу терористичного акту та багато іншого цікавого.

А, щоб школярі краще запам’ятали та дотримувались елементарних правил безпеки, фахівці вручили їм пам’ятки, буклети з правилами поведінки при надзвичайних ситуаціях.

Такі зустрічі свідчать про те, що безпека підростаючого покоління є спільною метою і педагогів, і педагогічних працівників Центру і сьогодні це бесіди з школярами, але можливо завтра отримані знання допоможуть їм у реальній надзвичайній ситуації.

Матеріал підготувала методист обласного методичного кабінету Груник Н.В.

Категорія: Мої файли | Додав: Nataly
Переглядів: 92 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0