Головна » Файли » Мої файли

ПРОТИАВАРІЙНЕ ТРЕНУВАННЯ НА ГАЗОКОМПРЕСОРНІЙ СТАНЦІЇ УЖГОРОД ЗАКАРПАТСЬКОГО ЛВУМГ
[ Викачати з сервера (78.5 Kb) ] 21.10.2016, 11:54

20 жовтня 2016 року в Ужгородському районі на Закарпатському ЛВУМГ  відповідно  до наказу МВС України від 11.09.2014 № 934 „Про затвердження Порядку організації та проведення спеціальних об'єктових навчань і тренувань з питань цивільного захисту”, Плану-графіку проведення практичної підготовки осіб керівного складу і фахівців, діяльність яких пов'язана з організацією і здійсненням заходів цивільного захисту на підприємствах, в установах, організаціях Закарпатської області у 2016 році та Плану основних заходів цивільного захисту Закарпатському ЛВУМГ на 2016 рік було проведено протиаварійне тренування на тему: “Дії органів управління, сил цивільного захисту та працюючого персоналу Закарпатського ЛВУМГ при виникненні аварії на ГКС Ужгород”.

Мета навчання: перевірка готовності органів управління та сил цивільного захисту, формувань цивільного захисту, працюючого персоналу в організації і проведенні рятувальних та інших невідкладних робіт під час виникнення аварійних ситуацій.

Протягом підготовчого періоду до проведення протиаварійного тренування керівний склад та командири формувань цивільного захисту  Закарпатського ЛВУМГ пройшли функціональне навчання на базі навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Закарпатської області, відпрацьована плануюча документація по підготовці та проведенню тренування.

 Відповідно до задуму тренування на фоні виникнення аварійної ситуації, а саме - утворення розгерметизації пороховловлювача та його обв’язки з витоком газу високого тиску в атмосферу провести перевірку реальності виконання  заходів плану локалізації і ліквідації наслідків аварій на підприємстві та досягти злагодженості в роботі керівного складу, формувань ЦЗ, працівників та об’єкті в цілому при виконанні заходів з локалізації і ліквідації наслідків аварії.

Після отримання повідомлення про аварію керівний склад ЦЗ підприємства та сили цивільного захисту об’єкта були підняті по тривозі і направлені на ліквідацію наслідків надзвичайної ситуації. Завдяки їх злагодженій роботі та  чіткій взаємодії за короткий проміжок часу вони з завданням успішно впоралися.

 Підсумком заходу стало обговорення тренування, на якому детально проаналізовано та оцінено практичні заходи, які виконувалися та конкретні дії учасників.

Консультаційно-методичну та практичну допомогу в організації підготовки і проведення протиаварійного тренування надав майстер виробничого навчання циклу практичної підготовки навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД  Закарпатської області Волошин В.Г.   

 

Матеріал підготовив - майстер виробничого навчання Волошин В.Г.  

 

Категорія: Мої файли | Додав: Nataly
Переглядів: 62 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0