Головна » Файли » Мої файли

ПРОТИПОЖЕЖНЕ ТРЕНУВАННЯ ПРАТ “ЗАКАРПАТТЯ-АВТО”
04.10.2017, 16:39

В вересні 2017 року у м. Ужгороді на ПРАТ “ЗАКАРПАТТЯ-АВТО” було проведено протипожежне тренування на тему: “Дії працюючого персоналу при виникненні пожежі в приміщенні підрозділу технічного обслуговування, поточного ремонту транспортних засобів та відновлювального ремонту ПРАТ Закарпаття –АВТО”.

Основною метою тренування стала організація та здійснення евакуації із приміщення підрозділу технічного обслуговування, поточного ремонту транспортних засобів та відновлювального ремонту, вироблення у персоналу навичок і здатності самостійно, швидко і безпомилково орієнтуватися при загрозі або виникненні пожежі.

В ході тренування відпрацьовано питання негайного повідомлення про виникнення пожежі в підрозділ У ДСНС України в Закарпатській області з інформацією про місце виникнення пожежі та кількість людей, які перебувають на підприємстві. Персонал підприємства, особовий склад добровільної пожежної дружини та санітарного поста отримав навички самостійно, швидко і безпомилково орієнтуватися в ситуації при виникненні загрози пожежі, визначати вирішальний напрям дій і вживати правильні заходи з ліквідації пожежі. Вивчені безпечні та ефективні методи гасіння пожежі на обладнанні, особливо в електроустановках, що знаходяться під напругою, та отримані навички застосування первинних засобів пожежогасіння.

         Методичний супровід по підготовці до проведення тренування надано майстром виробничого навчання циклу практичної підготовки обласних та м. Ужгород курсів навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Закарпатської області Волошиним В.Г.

Категорія: Мої файли | Додав: Nataly
Переглядів: 33 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0