Головна » Файли » Мої файли

ПРОТИПОЖЕЖНЕ ТРЕНУВАННЯ В ПЕРЕЧИНСЬКІЙ ШКОЛІ-ІНТЕРНАТІ
23.03.2016, 12:29

22 березня 2016 року в Перечинській загальноосвітній школі-інтернаті I-IIст. згідно плану-графіку проведення практичної підготовки осіб керівного складу і фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів цивільного захисту на підприємствах, в установах, організаціях Закарпатської області у 2016 році  було проведено протипожежне тренування. Участь в організації  підготовки та проведення даного заходу прийняли фахівці Перечинського районного сектору Управління ДСНС України у Закарпатській області та навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Закарпатської області.

Спочатку з  учасниками навчально-виховного процесу та працюючим персоналом у актовій залі було проведено теоретичні заняття та інструктажі з питань пожежної безпеки та цивільного захисту, продемонстровано навчальні фільми, ролики, презентації.

О 11год. 20хв. надійшло повідомлення про пожежу в спортивному залі і почалось практичне відпрацювання з евакуації учасників навчально-виховного процесу і працюючого персоналу з приміщення школи  та гасінням умовної пожежі на початковому етапі із застосуванням первинних засобів пожежогасіння, взаємодії з пожежно-рятувальними підрозділами ДСНС.

Після завершення протипожежного тренування на подвір’ї школи рятувальники продемонстрували учням матеріально-технічну оснащеність службової автомашини, розповіли дітям про можливості і завдання різноманітного обладнання спецмашини,  дали їм можливість відчути себе пожежниками.

На підведенні підсумків керівником протипожежного тренування позитивно відмічено дії евакуаційної групи та добровільної протипожежної дружини, наголошено на необхідності якнайскоріше виправити виявлені недоліки, а також висловлено  подяку  фахівцям Перечинського районного сектору Управління ДСНС України у Закарпатській області та навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Закарпатської області.

Старший майстер виробничого навчання  Бейка Т.С.

Категорія: Мої файли | Додав: Nataly
Переглядів: 81 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0