Головна » Файли » Мої файли

ПРОТИПОЖЕЖНЕ ТРЕНУВАННЯ З ПРАЦІВНИКАМИ ФІЛІЇ “УКРІНТЕРАВТОСЕРВІС - ЗАКАРПАТТЯ”
13.03.2017, 16:02

Відповідно з план-графіком проведення практичної підготовки осіб керівного складу та фахівців цивільного захисту, 9 березня 2017 року в філії “Укрінтеравтосервіс - Закарпаття” було проведено протипожежне тренування з цивільного захисту за темою: “Дії працюючого персоналу при виникненні пожежі на стоянці вантажних автомобілів автотерміналу “Закарпаття”.
Згідно розкладом занять майстром виробничого навчання Волошиним В.Г. здійснено методичний супровід по підготовці до проведення протипожежного тренування, проведені інструктивно-методичні заняття з керівником та заступником, службами та формуваннями філії, в ході яких були визначені тема та мета тренування, а також проведено інструктажі та консультації з учасниками тренування. Була надана практична допомога у розробці плануючих документів по проведенню тренування, відпрацьовані практичні заходи по підготовці до проведення протипожежного тренування. 
В підготовчий період до проведення протипожежного тренування начальник автотерміналу “Закарпаття” Косюк О.Ю., начальник сервісної зони “Тиса” Бірак І.І. та заступник директора філії по об’єднаному комплексу “Чернівці” Довбиш Г.А. пройшли функціональне навчання з питань цивільного захисту та 3 посадові особи філії пройшли навчання з питань пожежної безпеки в навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Закарпатської області.
Задум тренування є реалістичним з огляду на те, що на території стоянки вантажних автомобілів автотерміналу “Закарпаття” розташований газорозподільний пристрій, який має певні недоліки в обладнанні захисту. 
 В тренуванні прийняли участь керівний склад, добровільна пожежна охорона, комісія з питань надзвичайних ситуацій та інші працівники підприємства. Командир добровільної пожежної охорони на поставлені завдання приймав правильні рішення. Лінійка готовності добровільної пожежної охорони проведена вчасно, укомплектована, технічно придатна до виконання завдань, інвентар і матеріали в наявності.
Практичні заходи тренування проводились з імітацією пожежі. Для імітування умовної пожежі, використовувались первинні засоби пожежогасіння. Під час проведення тренування персонал відпрацював гасіння пожежі на початковому етапі із застосуванням первинних засобів пожежогасіння (дії з вогнегасником; дії по використанню кошми та використання води через пожежні рукави). 
Підводячи підсумки керівник автотерміналу “Закарпаття” окреслив усі ключові моменти в організації заходу, акцентуючи увагу на кожному етапі тренування. Адже у випадку реальної загрози лише чіткий алгоритм дій та повне взаєморозуміння між усіма учасниками ліквідації надзвичайних ситуацій стануть запорукою безпеки працівників філії.

Матеріал підготував - майстер виробничого навчання Волошин В.Г.

Категорія: Мої файли | Додав: Nataly
Переглядів: 50 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0