Головна » Файли » Мої файли

ПРОВЕДЕННЯ КОМПЛЕКСНИХ ОБ’ЄКТОВИХ НАВЧАНЬ ЦЕ НАЙКРАЩИЙ СПОСІБ ВІДПРАЦЮВАННЯ НАВИЧОК ЩОДО ДІЙ У НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЯХ
31.05.2017, 10:42

Від надзвичайних ситуацій ніхто не застрахований, тому вміння правильно та чітко діяти у разі її виникнення це запорука мінімізації наслідків впливу цієї ситуації та зменшення людських втрат. Саме цьому питанню надають належну увагу керівники суб’єктів господарювання під час проведення практичних заходів.

Так, 18-19 травня в ТОВ «Бліцарт Продукціон» було проведено комплексне об’єктове навчання за темою: «Дії органів управління, сил цивільного захисту та працюючого персоналу при виникненні надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру».                     

Тактичним задумом навчання була ймовірна аварія – при  перемиканні на іншу підстанцію сталося замикання електромережі. У районі м. Чоп прогнозується стрімкий підйом води, виникла загроза прориву дамби, що може  привести до затоплення м.Чоп. ТОВ «Бліцарт Продукціон» попадає в  зону затоплення, проводяться заходи по захисту персоналу, майна та найбільш цінного обладнання від затоплення та зниженню можливих наслідків.

24 - 25 травня 2017 року в Ужгородському МУВГ проведено комплексне об’єктове навчання за темою: «Дії органів управління, сил цивільного захисту та працюючого персоналу при попередженні забруднення нафтопродуктами річки Уж внаслідок прориву нафтопроводу».

Обставини, які розгорталися на комплексному об’єктовому навчанні відповідають тим обставинам, які можуть виникнути під дією природних та інших факторів. За планом навчання отримано повідомлення про зафіксований аварійний витік нафтопродуктів з нафтопроводу, що знаходиться на землях водного фонду у безпосередній близькості від річки, та виникнення загрози потрапляння нафтопродуктів у річку та вже зафіксоване  часткове забруднення води.

Основна мета проведення комплексних об’єктових навчань з питань цивільного захисту в ТОВ «Бліцарт Продукціон» та Ужгородського МУВГ  досягнута та головні їх завдання виконані.

Методичний супровід по підготовці до проведення навчань надано майстром виробничого навчання циклу практичної підготовки обласних та м. Ужгород курсів навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Закарпатської області Волошиним В.Г.

МВН Волошин В.Г.

Категорія: Мої файли | Додав: Nataly
Переглядів: 37 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0