Головна » Файли » Мої файли

ПРОВЕДЕННЯ КОМПЛЕКСНОГО ОБ’ЄКТОВОГО НАВЧАННЯ ФІЛІЄЮ «УЖГОРОДСЬКА ДЕД» ДП «ЗАКАРПАТСЬКИЙ ОБЛАВТОДОР»
23.10.2017, 10:04

Підбиттям підсумків на завершальному етапі трирічного періоду підготовки з питань цивільного захисту працюючого населення суб’єктів господарювання є комплексні об’єктові навчання. 
У відповідності до план-графіку проведення практичної підготовки на підприємствах, установах і організаціях Ужгородського району на 2017 рік, 18 та 19 жовтня під керівництвом в.о. начальника філії Попович М.М. проведено комплексне об’єктове навчання.
Від надзвичайних ситуацій ніхто не застрахований, тому вміння правильно та чітко діяти у разі їх виникнення - це запорука мінімізації наслідків впливу цих ситуацій та зменшення людських втрат. 
Обставини, які розгорталися на комплексному об’єктовому навчанні відповідають тим обставинам, які можуть виникнути під дією природних та інших факторів. За планом навчання отримано повідомлення - в результаті сильних та тривалих зливів відбувся зсув автомобільної дороги місцевого значення Т-0723. Необхідно було виконати термінову розчистку автодороги від нанесених ушкоджень, розчистку кюветів, відновлення автодорожнього полотна і узбіччя. 
Керівний склад цивільного захисту, керівники спеціалізованої служби та формувань цивільного захисту приймали правильні рішення щодо злагодженості та правильності дій.
Працівники команди з ремонту та відбудови доріг і мостів правильно та злагоджено проводили ліквідацію наслідків при руйнуванні частини автомобільної дороги в результаті зсуву ґрунту від перезволоження під дією затяжних осінніх дощі.
Основна мета проведення комплексних об’єктових навчаннь з питань цивільного захисту досягнута та головні їх завдання виконані.
Методичний супровід по підготовці до проведення навчання надано майстром виробничого навчання циклу практичної підготовки обласних та м. Ужгород курсів навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Закарпатської області Волошиним В.Г.
Під час підготовки комплексного об’єктового навчання створене, а в ході його проведення продемонстроване, моделювання небезпечної ситуації та надійності виконання заходів спеціалізованою службою господарства при руйнуванні частини автомобільної дороги в результаті зсуву ґрунту від перезволоження під дією затяжних осінніх дощів, з метою проведення організаційних, технологічних та інженерно-технічних заходів, створення матеріального запасу для ліквідації можливої НС.

Волошин В.Г.

Категорія: Мої файли | Додав: Nataly
Переглядів: 31 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0