Головна » Файли » Мої файли

ПРОВЕДЕННЯ ПРОФІЛАКТИЧНИХ ЗАХОДІВ ІЗ ДОТРИМАННЯ ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ ІЗ ЖИТЕЛЯМИ ПЕРЕЧИНЩИНИ
19.03.2015, 13:42

Зважаючи на той факт, що з початку 2015 року в Перечинському районі трапилось 14 пожеж, 17 березня працівники У ДСНС України разом із Навчально-методичним центром ЦЗ та БЖД Закарпатської області організували профілактичне відпрацювання району.

Насамперед у центрі Перечина було розгорнуто мобільний консультаційний пункт, покликаний підвищити обізнаність населення у сфері пожежної безпеки та цивільного захисту. Протягом дня викладачі навчально-методичного центру безпеки життєдіяльності та цивільного захисту розповідали перехожим, як треба надавати першу медичну допомогу, як слід діяти при пожежах та інших надзвичайних ситуаціях, як потрібно використовувати протигази, надягати захисні костюми тощо.

Рятувальники ДСНС в свою чергу зайнялися вихованням підростаючого покоління. Фахівці відвідали дитячий садок і загальноосвітню школу с. Зарічево, де поінформували молодь про правила пожежної безпеки та цивільного захисту. Учасникам лекції продемонстрували пізнавальні фільми й роздали яскраві листівки із наочним зображенням правил, яких треба дотримуватися задля уникнення загорання в будинку. Крім цього, дітям розповіли, як треба діяти при виявленні вибухонебезпечних предметів. Аби зацікавити вихованців дитсадка і школярів темою пожежної безпеки, їх ознайомили із пожежно-технічним обладнанням і спорядженням вогнеборців. Також рятувальники здійснили показові виступи й дали дітям можливість приміряти бойовий одяг пожежників.

Подібні заходи проводяться на Закарпатті не вперше і покликані підвищити обізнаність населення у питаннях цивільного захисту  та теоретично підготувати людей до дій у будь-яких непередбачуваних ситуаціях.

Матеріал підготувала методист обласних  та м.Ужгород курсів Просяник Н.С.

 

Категорія: Мої файли | Додав: Nataly
Переглядів: 73 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0