Головна » Файли » Мої файли

ПРОВЕДЕННЯ ПРОТИПОЖЕЖНИХ ТРЕНУВАНЬ НА СУБ’ЄКТАХ ГОСПОДАРЮВАННЯ М.ЧОП
26.10.2017, 10:20

Відповідно до план-графіку проведення практичної підготовки осіб керівного складу і фахівців, діяльність яких пов'язана з організацією і здійсненням заходів цивільного захисту на підприємствах, в установах, організаціях м. Чоп у КП ЧМР “Чопський ринок” та Чопській дитячій музичній школі проведені протипожежні тренування.

Тренування проводилось з метою відпрацювання, закріплення та перевірки умінь керівного складу ЦЗ та керівників формувань цивільного захисту дій з організації та здійснення заходів передбачених Інструкцією щодо дій персоналу суб’єкта господарювання у разі загрози або виникнення надзвичайних ситуацій, вдосконалення практичних навичок у прийнятті обґрунтованих рішень при виникненні НС, узгодженості дій працюючого персоналу ринку та відвідувачів, а також викладачів та учнів навчального закладу.

Було практично відпрацьовано заходи з локалізації та ліквідації пожежі. Присутні ще раз повторили основні принципи надання домедичної допомоги. Проведені тренування є приводом ще раз детально проаналізувати стан, який може виникнути під час надзвичайної ситуації, навчитися практичному прийняттю найбільш доцільних рішень у відповідності до обстановки, яка може виникнути. Маємо надію, що присутнім на тренуваннях ніколи не доведеться застосовувати подібні знання та навички в умовах реальних надзвичайних ситуацій.

Методичний супровід по підготовці до проведення протипожежних тренувань надано майстром виробничого навчання циклу практичної підготовки обласних та м. Ужгород курсів навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Закарпатської області Волошиним В.Г.

 

 

Категорія: Мої файли | Додав: Nataly
Переглядів: 42 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0