Головна » Файли » Мої файли

Проведення СОТ формувань цивільного захисту філією «Ужгородська ДЕД» ДП «Закарпатський облавтодор»
26.01.2018, 15:44

У відповідності до план-графіку проведення практичної підготовки на підприємствах, установах і організаціях Ужгородського району на 2018 рік, 25 січня під керівництвом в.о. начальника філії Попович М.М. проведено спеціальне об’єктове тренування формувань цивільного захисту за темою: “Дії особового складу формувань цивільного захисту за призначенням при загрозі і виникненні надзвичайної ситуацій.”

В підготовчий період до проведення спеціального об’єктового тренування командири формувань цивільного захисту, а саме: головний механік Буряк В.В., начальник ДРП Лесьо М.Д. та виконавець робіт Дідик О.В. пройшли функціональне навчання з питань цивільного захисту у навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Закарпатської області.

Обставини, які розгорталися на спеціальному об’єктовому тренуванні відповідають тим обставинам, які можуть виникнути під дією природних та інших факторів. За планом навчання отримано повідомлення:

в результаті снігових заметів створилася небезпека зупинки руху транспорту на об’їзній м. Ужгорода М-08;

виник осередок пожежі на території філії біля бітумних котлів.

Керівники формувань цивільного захисту приймали правильні рішення щодо злагодженості та правильності дій. Працівники команди з ремонту та відбудови доріг правильно та злагоджено проводили за­ходи по очищенню автодороги від снігу і посипанню протиожеледною сумішшю. Особовим складом добровільної пожежної дружини було практично відпрацьовано заходи з локалізації та ліквідації пожежі.

Основна мета проведення спеціального об’єктового тренування з питань цивільного захисту досягнута та головні їх завдання виконані.

Методичний супровід по підготовці до проведення тренування надано майстром виробничого навчання циклу практичної підготовки обласних та м. Ужгород курсів навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Закарпатської області Волошиним В.Г.

 

 

 

Категорія: Мої файли | Додав: Nataly
Переглядів: 22 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0