Головна » Файли » Мої файли

ПРОВЕДЕННЯ СОТ З ФОРМУВАННЯМИ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ
03.05.2018, 09:04

Від надзвичайних ситуацій ніхто не застрахований, тому вміння правильно та чітко діяти у разі її виникнення це запорука мінімізації наслідків впливу цієї ситуації та зменшення людських втрат. Саме цьому питанню надають належну увагу керівники суб’єктів господарювання під час проведення практичних заходів.

Так, 27 квітня в ТОВ “Бліцарт Продукціон” було проведено спеціальне об’єктове тренування з формуваннями цивільного захисту за темою: “Дії особового складу формувань цивільного захисту за призначенням при загрозі і виникненні надзвичайної ситуацій.”

В підготовчий період до проведення спеціального об’єктового тренування з формуваннями цивільного захисту  проведено уточнення документів комісії з питань надзвичайної ситуації та формувань цивільного захисту, командири формувань ЦЗ в кількості 5 осіб пройшли функціональне навчання з питань цивільного захисту, 2 посадові особи пройшли навчання з питань пожежної безпеки в навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Закарпатської області.

Імітація умовних ситуацій у місцях проведення практичних заходів проводилась відповідно до задуму тренування та його ввідних, а саме:

№1 - На складі зберігання рідкого хлору НФС ВП «Ужгородська дистанція водопостачання», м. Чоп, вул. Латорицька, при розвантаженні балонів з хлором сталася розгерметизація 2 балонів з рідким хлором. Від чергового міської ради РДА НС міста надійшла інформація, напрямок вітру північний хмара з НХР наближається в сторону ТОВ “Бліцарт Продукціон”.

№2 - Внаслідок короткого замикання електропроводки на складі готової продукції виникла пожежа. Провести евакуацію працюючого персоналу.

№3 - Під час проведення заходів по гасінню пожежі відбулося травмування працівника. Пошкодження: опіки кисті руки та вивих ноги.

Методичний супровід по підготовці до проведення спеціального об’єктового тренування надано майстром виробничого навчання циклу практичної підготовки обласних та м. Ужгород курсів навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Закарпатської області Волошиним В.Г

Основна мета проведення тренування з формуваннями цивільного захисту в ТОВ “Бліцарт Продукціон” досягнута та головні їх завдання виконані.

Категорія: Мої файли | Додав: Nataly
Переглядів: 32 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0