Головна » Файли » Мої файли

ПРОВЕДЕННЯ СПЕЦІАЛЬНИХ ОБ’ЄКТОВИХ НАВЧАНЬ В КОМУНАЛЬНОМУ НЕКОМЕРЦІЙНОМУ ПІДПРИЄМСТВІ «ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ МУКАЧІВСЬКО
31.01.2019, 13:21

З метою перевірки готовності органів управління та працівників КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Мукачівського району» до дій у випадку виникнення надзвичайної ситуації 30-31 січня на базі АЗПСМ с.Ракошино відповідно до план-графіку проведення навчань та тренувань на підприємствах, установах і організаціях Мукачівського району на 2019 рік було проведено спеціальне об’єктове навчання з цивільного захисту на тему: «Дії органів управління та працюючого персоналу суб’єкту господарювання у разі виникнення пожежі».
Відповідно до задуму навчання на території складського приміщення підприємства виникла пожежа. Для відпрацювання алгоритму дій керівного складу, фахівців з питань цивільного захисту, персоналу під час виникнення небезпеки було організовано евакуацію людей, ліквідовано умовну пожежу, надано медичну допомогу потерпілим під час виникнення надзвичайної ситуації.
Завдяки злагодженій роботі, чіткій взаємодії керівництва та персоналу КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Мукачівського району», за короткий проміжок часу питання по практичним діям були успішно відпрацьовані.
Методичний супровід по підготовці до проведення навчання здійснено майстром виробничого навчання циклу практичної підготовки обласних та м. Ужгород курсів навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Закарпатської області Войцьо М.В.
Саме проведення даних навчань у майбутньому дадуть змогу оперативно ліквідувати вже не умовну, а справжню пожежу, відвернути реальну загрозу та ліквідувати її у найкоротший термін із найменшими збитками, а найголовніше – врятувати життя людей.

МВН Войцьо М.В.

Категорія: Мої файли | Додав: Nataly
Переглядів: 42 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0