Головна » Файли » Мої файли

ПРОВЕДЕННЯ СПЕЦІАЛЬНИХ ОБ’ЄКТОВИХ ТРЕНУВАНЬ ФОРМУВАНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ В ВСП «ЛОКОМОТИВНЕ ДЕПО МУКАЧЕВО» (ТЧ-9)
27.03.2019, 11:39

У відповідності до план-графіку проведення практичної підготовки на підприємствах, установах і організаціях м. Мукачево на 2019 рік 26 березня цього року в ВСП «Локомотивне депо Мукачево» (ТЧ-9) під керівництвом головного інженера було проведено спеціальне об’єктове тренування формувань цивільного захисту за темою: “Дії особового складу формувань цивільного захисту за призначенням при загрозі і виникненні надзвичайної ситуації.”
Метою навчання була перевірка готовності керівного складу та сил цивільного захисту суб’єкта господарювання до дій у випадку виникнення надзвичайної ситуації, удосконалення практичних навичок і вмінь особового складу формувань ЦЗ при виконанні протипожежних заходів, локалізації і гасінні осередків пожежі та вироблення в учасників тренування високих морально-психологічних якостей.
Відповідно до задуму навчання на території локомотивного депо у складському приміщенні виникла пожежа. 
Після отримання повідомлення про надзвичайну ситуацію керівний склад та формування ЦЗ підприємства були підняті по тривозі і направлені на ліквідацію наслідків надзвичайної ситуації. Завдяки їх злагодженій роботі та чіткій взаємодії за короткий проміжок часу вони з завданням успішно впоралися. 
Добровільна пожежна дружина підприємства відпрацювали дії щодо гасіння вогню за допомогою засобів пожежогасіння (вогнегасників). 
У короткий термін вдалось евакуювати працівників, відшукати постраждалого та винести його з епіцентру пожежі для надання домедичної допомоги, після чого умовно організували евакуацію потерпілого в лікувальний заклад.
Всі завдання, поставлені перед командирами формувань цивільного захисту були відпрацьовані відповідно задуму і обстановки.
Методичний супровід та практичну допомогу в організації підготовки і проведення тренування надала майстер виробничого навчання циклу практичної допомоги навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Закарпатської області Войцьо М.В.
На сам кінець був розбір тренування, на якому детально проаналізовано та дано оцінку практичним заходам, які виконувалися та конкретним діям учасників. 
Такі тренування у майбутньому дадуть змогу оперативно ліквідувати вже не умовну, а справжню пожежу, відвернути реальну загрозу та ліквідувати її у найкоротший термін із найменшими збитками, а найголовніше – врятувати людей.

Матеріал підготувала МВН Войцьо М.В.

Категорія: Мої файли | Додав: Nataly
Переглядів: 5 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0