Головна » Файли » Мої файли

ПРОВЕДЕННЯ СПЕЦІАЛЬНОГО ОБ’ЄКТОВОГО ТРЕНУВАННЯ З ФОРМУВАННЯМИ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ЗАКАРПАТСЬКОГО ЛВУМГ
31.05.2017, 11:05

Відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 26.06.2013 р. № 443 «Про затвердження Порядку підготовки до дій за призначенням органів управління та сил цивільного захисту», Плану-графіку проведення практичної підготовки осіб керівного складу і фахівців, діяльність яких пов'язана з організацією і здійсненням заходів цивільного захисту на підприємствах, в установах, організаціях Закарпатської області у 2017 році та Плану основних заходів цивільного захисту Закарпатському ЛВУМГ на 2017 рік на газокомпресорній станції Ужгород Закарпатського ЛВУМГ  було проведено  спеціальне об’єктове тренування з формуваннями цивільного захисту.

 У підготовчий період до проведення відпрацьована плануюча документація по підготовці та проведенню тренування. Відповідно до задуму тренування на фоні виникнення аварійної ситуації, а саме - утворення розгерметизації пороховловлювача та його обв’язки з витоком газу високого тиску в атмосферу провести перевірку реальності виконання заходів планів приве­дення фор­мувань в готов­ність до дій за призначенням та досягти злагодженості в роботі керівного складу, формувань ЦЗ при виконанні заходів з локалізації і ліквідації наслідків аварії.

Методичний супровід при підготовці тренування здійснював майстер виробничого навчання циклу практичної підготовки обласних та м. Ужгород курсів удосконалення керівних кадрів навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Закарпатської області       Волошин В.Г.   

МВН Волошин В.Г.

Категорія: Мої файли | Додав: Nataly
Переглядів: 42 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0