Головна » Файли » Мої файли

ПРОВЕДЕНО НАВЧАЛЬНО-ТРЕНУВАЛЬНІ ЗАНЯТТЯ З ПРАЦІВНИКАМИ АДМІНІСТРАТИВНОГО СУДУ ЗАКАРПАТТЯ
12.02.2015, 15:35

11 лютого 2015 року фахівці навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Закарпатської області були запрошені для проведення навчально-тренувального заняття з працівниками Закарпатського адміністративного суду. 
Мета заходу – набуття працюючим персоналом теоретичних знань, практичних вмінь і навичок щодо їх умілих дій у надзвичайних ситуаціях, які можуть бути викликані теперішньою суспільно-політичною ситуацією в Україні. Присутнім було роз’яснено, що таке режим підвищеної готовності і режим надзвичайної ситуації, права і обов’язки громадян у сфері цивільного захисту, навчено користуватися засобами індивідуального захисту органів дихання та первинними засобами пожежогасіння. Також слухачі навчились правилам поведінки з вибухонебезпечними предметами та як діяти у разі загрози або виникнення терористичних актів. 
Необхідність проведення подібних заходів зумовлена сучасними подіями в Україні, тому фахівці навчально-методичного центру завжди готові навчити діям у надзвичайних ситуаціях та підвищити рівень підготовки з цивільного захисту населення області.

Матеріал підготував старший майстер виробничого навчання Бейка Т.С.

Категорія: Мої файли | Додав: Nataly
Переглядів: 65 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0