Головна » Файли » Мої файли

ПРОВЕДЕНО НАВЧАННЯ ДІЯМ У РАЗІ НАДЗВЧИАЙНИХ СИТУАЦІЙ ІЗ МЕШКАНЦІЯМИ
01.04.2015, 16:52

27 березня у с. Невицьке з ініціативи голови сільської ради Лаби Михайла Михайловича пройшов навчально-методичний захід з цивільного захисту та безпеки життєдіяльності. Участь у ньому прийняли Ужгородська райдержадміністрація, навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Закарпатської області, аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Управління ДСНС України у Закарпатській області, Ужгородський зональний відділ військової служби правопорядку та Чопський прикордонний загін.
Захід розпочався з сигналу оповіщення на випадок виникнення можливих надзвичайних ситуацій по електронній сирені PAVIAN, яка встановлена на сільській раді та доведено порядок дій населення по сигналу «Увага всім». Потім на шести спеціально обладнаних навчальних місцях мешканців та гостей с. Невицьке ознайомили з нормативно-правовими документами у сфері цивільного захисту, з правилами поведінки населення при загрозі та виникненні надзвичайних ситуацій природного, техногенного, соціального та воєнного характеру, вчили надавати домедичну допомогу при отриманні травм чи поранень, користуватися засобами індивідуального захисту органів дихання й шкіри, роботі з первинними засобами пожежогасіння. Також присутніх ознайомили із зразками стрілецької зброї, яка знаходиться на озброєнні Збройних Сил України та продемонстрували можливості техніки й обладнання, яке використовується для проведення аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт підрозділами Управління ДСНС України у Закарпатській області. 
Навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Закарпатської області представляли начальник циклу практичної підготовки майор служби цивільного захисту Батрак С.Л., старший майстер виробничого навчання Бейка Т.С., майстер виробничого навчання Волошин В.Г, викладач обласних та м. Ужгород курсів Шмигін В.В.
Голова сільської ради Лаба Михайло Михайлович відмітив, що в подальшому подібні навчальні заходи з населенням потрібно проводити частіше, бо вони дають можливість підвищити їх рівень підготовки з цивільного захисту, а в сучасних умовах це дуже актуально.

Старший майстер виробничого навчання циклу практичної підготовки         Бейка Т.С.

Категорія: Мої файли | Додав: Nataly
Переглядів: 52 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0