Головна » Файли » Мої файли

ПРОВЕДЕНО НАВЧАННЯ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОГО ЖИТТЯ І ЗДОРОВ’Я УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ
07.11.2014, 15:22

    06 листопада 2014 року фахівці циклу практичної підготовки обласних та м. Ужгород курсів Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Закарпатської області із ініціативи керівництва Ужгородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 12 організували проведення відкритих бесід із учнями 10-11-х класів на тему: «Запобігання загибелі та травмування дітей».

   У ході бесіди начальник циклу практичної підготовки, майор служби цивільного захисту  Батрак С.Л. нагадав дітям про основні правила пожежної безпеки для загальноосвітніх навчальних закладів, показав як правильно користуватись засобами пожежогасіння у випадку пожежі в приміщеннях, продемонстрував навчальний фільм на тему: «Пожежа в кімнаті».

     Викладач обласних та м. Ужгород курсів Шмигін В.В. ознайомив учнів із загрозами, які несуть у собі вибухонебезпечні предмети, та правила поведінки при явленні таких небезпечних знахідок.

   Також діти навчились надавати домедичну допомогу потерпілим, ознайомились із правилами проведення непрямого масажу серця та штучного дихання, видами кровотеч, способами їх зупинки та транспортування потерпілих.

   Майстер виробничого навчання циклу практичної підготовки Дякович Ю.В. розповів учням про засоби індивідуального захисту шкіри та органів дихання, небезпеку хімічно-небезпечних речовин, та діям при аваріях із викидом отруйних речовин.

    Проведення такого роду заходів є важливим у навчанні та вихованні підростаючого покоління. Надіємося, що здобуті практичні навички допоможуть дітям правильно діяти у екстремальних ситуація, та врятувати не тільки собі життя, але й допомогти близьким.

    Викладач обласних та м. Ужгород курсів Шмигін В.В.

Категорія: Мої файли | Додав: Nataly
Переглядів: 66 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0