Головна » Файли » Мої файли

ПРОВЕДЕНО НАВЧАННЯ З УЧНЯМИ УЖГОРОДСЬКОГО ВИЩОГО ПРОФЕСІЙНОГО УЧИЛИЩА
20.10.2014, 13:05

    Метою запланованого заходу стало поглиблення знань з пожежної безпеки, надання першої невідкладної допомоги та вміння поводитися під час виявлення вибухонебезпечних знахідок. Всього у навчанні взяло участь 120 учнів першого та другого курсів училища.

  Перед учасниками виступили начальник циклу практичної підготовки  Центру Сергій Батрак, викладач Центру Володимир Шмигін, заступник керівника групи піротехнічних робіт АРЗ СП Олександр Кирилюк.

    Учням наочно продемонстрували з якими вибухонебезпечними знахідками доводиться працювати піротехнікам (снаряди, міни, набої, тощо) та небезпеку, яку вони у собі таять та засоби захисту, що використовуються піротехніками під час розмінувань, а також металошукач та інше спорядження. Діти мали можливість одягнути на себе спорядження піротехніка та відчути себе у ролі рятувальника.

   Учні навчились надавати домедичну допомогу потерпілим, ознайомились із правилами проведення непрямого масажу серця та штучного дихання, видами кровотеч, способами їх зупинки та транспортування потерпілих.

   Особливу увагу учасників заходу було звернуто на пожежну безпеку. Ознайомлено із основними причинами виникнення пожеж, правилами пожежної безпеки в побуті та з видами первинних засобів пожежогасіння.

    Підбиваючи підсумки проведеної роботи можна з впевненістю сказати, що учні, які були присутні на заході, засвоїли основні правила безпечної поведінки та у випадку потрапляння у нестандартні життєві ситуації  зможуть застосувати отримані знання та навики.   

Начальник циклу практичної підготовки, майор служби ЦЗ Батрак С.Л. 

Категорія: Мої файли | Додав: Nataly
Переглядів: 98 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0