Головна » Файли » Мої файли

ПРОВЕДЕНО ПОКАЗОВИЙ ДЕНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ
22.04.2017, 11:31

13 квітня 2017 року на базі Ужгородської ЗОШ І-ІІІ ст. № 19 (директор - Ващук С.Г.) було проведено інструктивно-методичне заняття з керівниками загальноосвітніх навчальних закладів м. Ужгорода на тему: «Організація підготовки і проведення Дня цивільного захисту» та показовий День цивільного захисту. 
У цьому заході взяли участь керівники загальноосвітніх навчальних закладів міста, представник управління освіти Ужгородської міської ради, фахівці піротехнічної групи аварійно-рятувального загону спеціального призначення У ДСНС України у Закарпатській області, Національної поліції у Закарпатській області та педагогічні працівники навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Закарпатської області.
Поки у школі тривав навчальний процес, в актовій залі проходила теоретична частина заходу. Присутні заслухали виступи представника управління освіти Ужгородської міської ради Шмігельського Г.В., директора Ужгородської школи № 19 Ващук С.Г. та методиста обласного методичного кабінету Центру Груник Н.В.
Під час практичної частини даного заходу, було проведено спеціальне об’єктове тренування на тему: «Дії керівного складу навчального закладу та учасників навчально-виховного процесу при виявленні вибухонебезпечного предмету».
Звучить сигнал тривоги «УВАГА ВСІМ!» – він сповіщає учнів та працівників школи про екстрену евакуацію з будівлі навчального закладу. 
На подвір’ї представники екстрених служб влаштували для присутніх показові виступи. Фахівці піротехнічної групи аварійно-рятувального загону спеціального призначення У ДСНС України Закарпатської області ознайомили присутніх з правилами поведінки при знаходженні підозрілих вибухонебезпечних предметів, а кінологи Національної поліції області продемонстрували навички своїх чотирилапих помічників із виявлення замаскованої вибухівки.
Окрім цього, діти мірялися силами в естафеті, підтягуванні у протигазах, перенесенні потерпілих та відпрацьовували практичні дії при наданні домедичної допомоги потерпілому під чітким керівництвом медичного працівника. 
В приміщенні школи було розгорнуто тематичну виставку учнівських плакатів, малюнків та стіннівок, які висвітлювали правила безпечної поведінки у повсякденному житті та до яких наслідків призводить нехтування ними.
Заняття завершилось детальним аналізом побаченого та підведенням підсумків проведення показового Дня цивільного захисту та інструктивно-методичного заняття. 
Слід відзначити належну підготовчу роботу колективу та учнів, які продемонстрували достатню обізнаність і підготовку на випадок виникнення надзвичайних ситуацій.

Груник Н.В.

Категорія: Мої файли | Додав: Nataly
Переглядів: 49 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0