Головна » Файли » Мої файли

ПРОВЕДЕНО ПОКАЗОВИЙ ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ДИТИНИ В КОРИТНЯНСЬКОМУ ДНЗ
10.05.2018, 16:44

Формування у кожної дитини активної життєвої позиції щодо власного життя та власної безпеки, накопичення знань та навичок безпечної поведінки, навчання основних правил поведінки під час надзвичайних ситуацій, вміння діяти в екстремальних умовах є одним з пріоритетних завдань в дошкільній освіті.
Саме з цією метою, 08 травня 2018 року на базі Коритнянського дошкільного навчального закладу Ужгородського району, було успішно проведено показовий Тиждень безпеки дитини.
У цьому заході взяли участь керівники дошкільних навчальних закладів Ужгородського району, представники відділу освіти, молоді та спорту Ужгородської РДА та педагогічні працівники навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Закарпатської області.
В ході теоретичної частини, керівник дошкільного навчального закладу Толончак А.М. презентувала начальний заклад та розповіла про організацію цивільного захисту в ньому. Особливу увагу виступу було зосереджено на основних організаційно-розпорядчих, плануючих документах з підготовки і проведення Тижня безпеки дитини та об’єктового тренування.
Після завершення теоретичної частини, розпочалося практичне відпрацювання порядку дій щодо евакуації вихованців та працівників з приміщення навчального закладу на випадок пожежі. Спочатку була оголошена навчальна тривога, згідно якої у пральному приміщенні сталася пожежа, тому всім потрібно було швидко зібратися, одягнути ватно-марлеві пов’язки та покинути приміщення дитячого садка.
Під час проведення навчальної евакуації учасники навчально-виховного процесу показали свої навички з найкращої сторони. Під чітким керівництвом завідуючої дитячим садком, злагодженими діями педагогів та технічних працівників усі діти були евакуйовані з приміщення в найкоротший термін.
Завершився даний захід обговоренням побачених практичних дій та обміном досвіду роботи з питань навчання дітей правилам поведінки у надзвичайних ситуаціях. Усі присутні зійшлися на думці, що головна мета проведення Тижня безпеки дитини має бути спрямована на формування навичок правильної поведінки в надзвичайних ситуаціях.
Сподіваємось, що проведені показові заходи стануть корисними не лише для вихованців та працівників цього садка, а й для запрошених керівників дошкільних навчальних закладів Ужгородського району, які зможуть використати їх як своєрідний «наочний матеріал», який допоможе внести корективи та вдосконалити дану роботу у своєму навчальному закладі.

Груник Н.В.

Категорія: Мої файли | Додав: Nataly
Переглядів: 26 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0